Nový Spark
venku od 1. června
KISS se vracejí do světa komiksu

KISS se vracejí do světa komiksu

The Demon, Starchild, Spaceman a Catman znovu ožijí v komiksové podobě. Společnost Dynamite Comics oznámila uvedení nové série, v níž se představí právě ikoničtí KISS.

Obsáhlý merch KISS naleznete i v našem Sparkshopu

KISS nejsou světu komiksů cizí. Kapela se v této podobě objevuje pravidelně už od roku 1977 a jejich nejnovější přírůstek nazvaný „Phantom Obsession“ od tvůrce Iana Edgintona skýtá velký potenciál. Příběh není nijak komplikovaný. Mladý muž jménem Darius Cho se v roce 1978 zúčastnil koncertu své oblíbené kapely, na který vzpomíná dodnes. Nyní je z něj ohromně boháč a gigant na poli technologií, je ale až záhadně samotářský. Někteří dokonce jeho existenci zpochybňují a považují jej pouze za jakousi strašidelnou fasádu nekonečných korporací. Tedy aspoň do chvíle, než nabídne KISS, aby pro něj odehráli soukromý koncert. Čtveřice odehraje show pro Daria, jeho asistenta a podivný dav androidů, které vynalezl sám multimiliardář. Všechno působ podivně, tím spíš, když se kapela po koncertě probere na uzamčeném místě bez možnosti odejít a se zjištěním, že jí byl ukraden jejich mocný talisman.

Komiks byl oficiálně autorizován kapelou, muzikanti na díle dokonce aktivně spolupracovali. „Kiss: Phantom Obsession # 1“ bude k sehnání od letošního srpna. Fanouškům komiksů se doporučuje předobjednat si výtisky tohoto vydání u jejich místních prodejců komiksů. K dispozici bude také na digitálních platformách Comixology, Kindle, iBooks, Google Play, Dynamite Digital, ComicsPlus a dalších.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace