Nový Spark
venku od 1. srpna
KK’S PRIEST sypají už čtvrtou ukázku z chystaného alba

KK’S PRIEST sypají už čtvrtou ukázku z chystaného alba

Z tábora KK’s PRIEST se ozvala další pumelenice v podobě skladby „Raise Your Fists“. Nejnovější song je už čtvrtou ukázkou z alba „Sermons of the Sinner“, které vyjde 1. října prostřednictvím Explorer1 Music Group/EX1 Records.

Předobjednejte si nové album na Sparkshopu!

„Tato píseň zosobňuje radost z rocku a metalu a je jasným důkazem toho, jak je kapela natěšená vyrazit na tour. Buďte připraveni pozvednout s námi pěsti, až se potkáme na koncertě. Aktuální video je esencí všeho, co můžete očekávat, až kapela vyrazí na tour,“ nechal se slyšet K.K. Downing.

Debutová nahrávka „Sermons Of The Sinner“ bude obsahovat deset skladeb. Album mělo původně vyjít 20. srpna, nakonec bylo vydání posunuto.

Sestava KK’s PRIEST zahrnuje kromě bývalého kytaristy JUDAS PRIEST K.K. Downinga ještě dalšího pohrobka JUDAS PRIEST Tima „Rippera“ Owense (zpěv). Slavnou dvojku doplňuje kytarista A.J. Mills (HOSTILE), basák Tony Newton (VOODOO SIX) a bubeník Sean Elg (DEATHRIDERS, CAGE). Původní bicman Les Binks, jenž je taktéž znám z JUDAS PRIEST, bohužel utrpěl zranění zápěstí, ale měl by se objevit alespoň jako host, až kapela vyjede na turné.


V zářijovém Sparku přinášíme s KK’S PRIEST dvoustránkový rozhovor. Časopis seženete v každé pořádné trafice.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace