Nový Spark
venku od 1. září
Klávesista Craig Jones už není členem SLIPKNOT

Klávesista Craig Jones už není členem SLIPKNOT

Devítihlavá metalová saň přišla o jednu hlavu, dlouholetého klávesistu Craiga Jonese, který nevystoupil ani na Rock For People. Okolnosti jeho odchodu (či vyhazovu) jsou zatím neznámé. Náhrada však už je...Kdo je onen tajuplný nový člen?

SLIPKNOT na Sparkshopu

Při vystoupení na hradeckém festivalu 8. června byla kapela ve výrazném oslabení bez klávesáka Jonese a také perkusionisty a hlavního tahouna Shawna „Clowna“ Crahana, který zůstal doma se svou nemocnou manželkou. Na klávesy hrál nový tajuplný člen, jehož identitu kapela ještě neprozradila.

Rozchod s Jonesem byl náhlý a kapela ve svém stručném prohlášení neuvedla žádný důvod: „Chceme našim fanouškům oznámit, že jsme se rozešli s Craigem Jonesem. Přejeme Jonesovi všechno nejlepší do budoucna.“

Jones se ke SLIPKNOT připojil počátkem roku 1996, krátce poté, co skupina dokončila nahrávání svého demo alba „Mate. Feed. Kill. Repeat.“ Původně byl přizván, aby nahradil Donnieho Steela, jednoho ze dvou kytaristů, ale rychle přešel do role klávesisty. Po odchodu bubeníka Joeyho Jordisona v roce 2013 byl Jones druhým nejdéle sloužícím členem. S kapelou nahrál sedm studiových alb.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace