Nový Spark
venku od 1. června
Koncert KISS musel být přerušen, Gene Simmons málem zkolaboval

Koncert KISS musel být přerušen, Gene Simmons málem zkolaboval

Baskytaristovi KISS se udělalo zle na pódiu při koncertě v brazilském Manaus. Kapela si musela dát na chvilku pauzu, ale Gene nakonec koncert dokončil.

Extrémní vlhkost vzduchu a dehydratace patrně stály za Simmonsovou nevolností. Nejdříve si musel ke hraní sednout, pak se jeho spoluhráč Paul Stanley obrátil k davu a vysvětlil situaci. Koncert byl asi na pět minut přerušen, kdy Simmons sbíral síly, ale nakonec byl schopný vystoupení dokončit.

Gene později zveřejnil informace o svém stavu na Twitteru: „Lidi, nic extra se neděje. Díky za vaše přání brzkého uzdravení. Včera jsme hráli uprostřed amazonského deštného pralesa v Brazílii. Teplota i vlhkost vzduchu byly opravdu velmi vysoké. Byl jsem dehydratovaný a musel jsem hrát chvilku vsedě. Dali jsme si pět minut pauzu a pak se vrátili dokončit show.“

Spolupracovnice kapely Christina Vitagliano se k muzikantovu stavu vyjádřila také: „Ahoj všichni, tak ten velký chlapík je v pořádku! Extrémní vlhkost, špatná strava a stage plná ohně zřejmě nejdou moc dobře dohromady s tím, pokud jste od hlavy k patě navlečení v kostýmu démona. Všechno je ok, Gene je tvrďák!“

KISS na Sparkshopu

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
31.05. LAIBACH
03.06. SABATON
05.06. METALFEST OPEN AIR
09.06. GARBAGE
10.06. ROCK FOR PEOPLE
14.06. IRON MAIDEN (ROCK FOR PEOPLE)
16.06. JAZZ SABBATH
18.06. BEAT
24.06. BASINFIREFEST
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
A co FAKKER!?
logo