Nový Spark
venku od 1. června
KORN servírují nový velkolepý singl

KORN servírují nový velkolepý singl

Vydání čtrnácté desky amerických numetalových pionýrů se kvapem blíží. 4. února je den, kdy konečně uslyšíme novinku „Requiem“ v celé její pokřivené kráse. Kapela ji chce fanouškům dostat pořádně pod kůži, a tak je nyní láká třetím singlem „Lost in the Grandeur“, aby se ztratili v její velkoleposti.

Téměř hypnotické animované video vytvořilo studio EFFIXX. Trhané tóny a řízné kytary zcela jednoduchá animace perfektně podtrhne.

Pamatujete si na naše album ‚Untouchables’? Nová deska zní podobně, jako by vypadla ze začátku milénia. Nevím proč, možná kvůli zvuku kytar. Myslím, že fanouškům bude chvilku trvat, než ji zpracují. Musí se naladit na dobu, ve které jsme album tvořili. Byli jsme uprostřed nejhorší pandemie, svět se prostě vypnul. V jednu chvíli zachvátily Los Angeles obrovské požáry, celá obloha byla oranžová, útočil na nás virus – připadalo mi to velmi dystopické,“ komentuje okolnosti vzniku alba kytarista James "Munky" Shaffer, který nedávno odhalil, že se už dvakrát zotavil z koronaviru.

KORN již dříve vydali jako ochutnávku videoklip ke skladbě „Start the Healing“ a později animované video k singlu „Forgotten“.

Nové album si můžete předobjednat na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
30.06. HELLOWEEN, HAMMERFALL
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace