Nový Spark
venku od 1. března
Královna a Bůh – Poslechněte si „Living After Midnight“ coby duet Doro a Roba

Královna a Bůh – Poslechněte si „Living After Midnight“ coby duet Doro a Roba

Doro Pesch a JUDAS PRIEST, to je celoživotní láska a inspirace. A tak nepřekvapí, že na své nové album „Conqueress – Forever Strong and Proud“ metalová královna zařadila taky cover „Living After Midnight“. A ne jen tak ledajaký, pojala ho jako duet se samotným Robem Halfordem. Aktuálně ho sdílí k poslechu!

„JUDAS PRIEST a Rob Halford vždy byli jedněmi z mých největších inspirací a hrdinů. Bylo úžasné s Robem pracovat. ,Living After Midnight‘ vždy byla jedna z mých nejoblíbenějších skladeb a jsem na náš duet moc pyšná,“ říká Doro Pesch.

„Conqueress – Forever Strong and Proud“ vyjde 27. října na značce Nuclear Blast a nabídne celkem devatenáct skladeb + intro, pět z nich coby bonusy na druhém disku. „Je to pěkně tvrdá deska. Prvních pět skladeb je totální nářez. Pak následuje střednětempá hymna, ale celkově se jedná o tvrdou nahrávku,“ avizuje zpěvačka.

Album můžeš už teď předobjednat na Sparkshopu a ke své objednávce obdržíš luxusní megaposter formátu A2!


Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace