Nový Spark
venku od 2. května

Křest alba WITCH HAMMER - "ABSOLUTNO II:Coinspirace"

20.5.2023 JABLUNKOV - ROCK CAFE SOUTHOCK

Předposlední májovou sobotu se pozornost moravské hudební scény ubírala k nejvýchodnějšímu městu ČR - Jablunkovu. V místním hudebním svatostánku Rock Cafe Southock domácí metalová kladiva WITCH HAMMER nachystala hudební večírek ku příležitosti křtu jejich nové desky „ABSOLUTNO II: Coinspirace“.

Novou desku „ABSOLUTNO II: Coinspirace“ seženete na Spark Shopu

Prostředí klubu Rock Cafe Southock je již pověstné svým vymazleně stylovým interiérem a tak i kapela THE PANT z Břidličné, která celý večírek odstartovala, nevycházela z úžasu nad krásným prostředím. Jejich řízný hard rock/metal přilákal solidní posluchačskou základnu a na konci setu už všichni jeli s kapelou na stejné vlně. To hlavní však mělo teprve přijít. Věděl jsem, že WITCH HAMMER mají solidní zástup oddaných fanoušků, ale tento večer pověstná energie mezi pódiem a publikem skutečně explodovala. Po efektním intru kapela začala bez přípravy pálit ostrýma a sypala do diváků jeden metalový šrapnel za druhým. Od úvodní „Krypto Elita“ a „Mediálni Strach“ z nové desky, přes „Za Vlastním Stínem“ a „Katův Pád“ z „Absolutno“ jedničky, postupně pánové dopluli až ke slavnostnímu okamžiku, kdy se otevřel Jack Daniel‘s a manažer kapely spolu se zástupcem sponzorů, uvedli oficiálně nové album na svět. Kapela však ještě neřekla poslední slovo a po přípitku s fanoušky se opět chopila svých nástrojů a naládovala do zcela zaplněného klubu další porci šťavnatých metalových fláků. Po finálním letitém hitu „Dirty Rock&Roll“, ale už WITCH HAMMER vyklidili podium a se spokojeným úsměvem na rtech zmizeli v šatně. Kapela je ve vrcholné formě a konečně sklízí ovoce úspěchu, na kterém makala více než 20 let. Zajisté je to i zásluhou čerstvé krve v podobě Vojty Chobota a Davida Janáčka, kteří zakládající členy Honzu Šotkovského a Petra Caputu skvěle doplňují. Hudební finále vydařeného večírku obstarala ještě kapela TIME, která provětrala léty ověřené světové hity. Skupinky rozjařených fanoušků, kteří opouštějíce klub, prozpěvovali do noční tmy metalové fláky svých WITCH HAMMER-ů by mi jistě daly za pravdu, že tento večírek byl jedním z těch nezapomenutelných.

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
18.05. KING GIZZARD AND LIZARD WIZZARD
21.05. EXHORDER
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace