Nový Spark
venku od 1. prosince
Která deska CHILDREN OF BODOM je nejlepší?

Která deska CHILDREN OF BODOM je nejlepší?

Na tuto otázku hledal odpověď nejnovější díl pořadu Rozpitváno z dílny Metalshop TV. Společně s Honzou „Korejem“ Romane se diskografií finských metalových klasiků probíral Frank Fišer, frontman HORRIBLE CREATURES a CONSEQUENCES.

Už čtrnáctý díl Rozpitváno zaměřený na CHILDREN OF BODOM měl lehce hořkosladký podtón. Frontman a kytarista kultovní finské bandy Alexi Laiho nás totiž začátkem tohoto roku nečekaně opustil.

Finskou melodeathmetalovou sestavu pojmenovanou IneartheD založil Alexi spolu s bubeníkem Jaskou Raatikainenem v roce 1993. Název jim však dlouho nevydržel a brzy ho změnili na CHILDREN OF BODOM, inspirovaný vraždami u jezera Bodom v jejich rodném městě Espoo. Po deseti vydaných albech nastal na konci roku 2019 v COB zlom kvůli odchodu tří věrných členů. Ani to však Alexiho neodradilo od tvorby a po nalezení nových hráčů založil kapelu CHILDREN AFTER MIDNIGHT, se kterou stihl natočit tři songy a klip.

Jak dopadlo hodnocení CHILDREN OF BODOM, se dozvíte ve videu.

A posmrtné EP a triko Alexiho BODOM AFTER MIDNIGHT si můžete objednat zde .

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace