Nový Spark
venku od 1. července
Která deska CHILDREN OF BODOM je nejlepší?

Která deska CHILDREN OF BODOM je nejlepší?

Na tuto otázku hledal odpověď nejnovější díl pořadu Rozpitváno z dílny Metalshop TV. Společně s Honzou „Korejem“ Romane se diskografií finských metalových klasiků probíral Frank Fišer, frontman HORRIBLE CREATURES a CONSEQUENCES.

Už čtrnáctý díl Rozpitváno zaměřený na CHILDREN OF BODOM měl lehce hořkosladký podtón. Frontman a kytarista kultovní finské bandy Alexi Laiho nás totiž začátkem tohoto roku nečekaně opustil.

Finskou melodeathmetalovou sestavu pojmenovanou IneartheD založil Alexi spolu s bubeníkem Jaskou Raatikainenem v roce 1993. Název jim však dlouho nevydržel a brzy ho změnili na CHILDREN OF BODOM, inspirovaný vraždami u jezera Bodom v jejich rodném městě Espoo. Po deseti vydaných albech nastal na konci roku 2019 v COB zlom kvůli odchodu tří věrných členů. Ani to však Alexiho neodradilo od tvorby a po nalezení nových hráčů založil kapelu CHILDREN AFTER MIDNIGHT, se kterou stihl natočit tři songy a klip.

Jak dopadlo hodnocení CHILDREN OF BODOM, se dozvíte ve videu.

A posmrtné EP a triko Alexiho BODOM AFTER MIDNIGHT si můžete objednat zde .

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
18.08. ROCK CASTLE 2022
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace