Nový Spark
venku od 3. ledna
Která deska CHILDREN OF BODOM je nejlepší?

Která deska CHILDREN OF BODOM je nejlepší?

Na tuto otázku hledal odpověď nejnovější díl pořadu Rozpitváno z dílny Metalshop TV. Společně s Honzou „Korejem“ Romane se diskografií finských metalových klasiků probíral Frank Fišer, frontman HORRIBLE CREATURES a CONSEQUENCES.

Už čtrnáctý díl Rozpitváno zaměřený na CHILDREN OF BODOM měl lehce hořkosladký podtón. Frontman a kytarista kultovní finské bandy Alexi Laiho nás totiž začátkem tohoto roku nečekaně opustil.

Finskou melodeathmetalovou sestavu pojmenovanou IneartheD založil Alexi spolu s bubeníkem Jaskou Raatikainenem v roce 1993. Název jim však dlouho nevydržel a brzy ho změnili na CHILDREN OF BODOM, inspirovaný vraždami u jezera Bodom v jejich rodném městě Espoo. Po deseti vydaných albech nastal na konci roku 2019 v COB zlom kvůli odchodu tří věrných členů. Ani to však Alexiho neodradilo od tvorby a po nalezení nových hráčů založil kapelu CHILDREN AFTER MIDNIGHT, se kterou stihl natočit tři songy a klip.

Jak dopadlo hodnocení CHILDREN OF BODOM, se dozvíte ve videu.

A posmrtné EP a triko Alexiho BODOM AFTER MIDNIGHT si můžete objednat zde .

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace