Nový Spark
venku od 1. října

KURTIZÁNY Z 25. AVENUE jsou zpět se dvěma zpěváky

Dva zpěváci, nový kytarista a bubeník nebo tvrdší sound. Takové změny ohlašuje kultovní pražská klubová kapela KURTIZÁNY Z 25. AVENUE, která se po téměř roční pauze vrací na scénu. Kytarista, zpěvák a skladatel Tomáš Vartecký se společně s baskytaristou Janíkem Rupprichem obklopili novými muzikanty – bubeníkem Markem Macháčkem (Cocotte Minute), kytaristou Kryštofem Bartakovičem (Nameless Brothers) a zpěvákem Danem Kurzem (Atari Terror). V tomto složení bude mít kapela koncertní premiéru 29. května v pražském klubu Futurum. Jako host vystoupí britská skupina Long John Laundry.

„Je to návrat po delší pauze. V nové sestavě chceme ve Futuru hrát především skladby z našeho alba 2000?. Tedy písničky, které jsme dlouho naživo nehráli,“ popisuje kytarista a zpěvák Tomáš Vartecký. S novou sestavou se podle něj do Kurtizán vrátí větší tvrdost a razance. „Velkou změnou bude i to, že máme dalšího zpěváka, se kterým se budu dělit o vokály. Já budu zpívat věci z poslední desky a Dan Kurz pak ty ostatní. Pro mě osobně to znamená návrat k pozici kytaristy. Budu mít po delší době víc prostoru hrát na kytaru,“ vysvětluje. Kapela by chtěla v nové sestavě nahrát do letních prázdnin singl a poté se pustit do prací na novém řadovém albu.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace