Nový Spark
venku od 3. června
Květnový Spark uvádí: Marko Hietala o klidu po opuštění NIGHTWISH i společných slzách s Tarjou

Květnový Spark uvádí: Marko Hietala o klidu po opuštění NIGHTWISH i společných slzách s Tarjou

Ikonický finský zpěvák opanoval se svým čtyřstránkovým interview Galerii titánů v nejnovějším tištěném čísle Sparku. A že má tento metalový titán co vyprávět! Poodhalte hudební začátky Marka Hietaly, ale i citlivá témata dotýkající se jeho duševního zdraví a znovunalezených přátelství.

„Neodešel jsem z NIGHTWISH, protože bych neměl kapelu rád. Moje rozhodnutí mělo zabránit dalšímu sestupu do osobní temnoty. V mých očích bylo jediným řešením uniknout všemu a všem. Léta jsem bojoval s úzkostmi. Bral jsem věci příliš vážně, na druhou stranu jsem se cítil často bezcenný a zbytečný. Trpím diagnózou ADHD a ta často spouští takového pocity. Když jsem opustil hudební showbyznys, našel jsem klid a potřebnou dávku štěstí,“ říká Marko v odpovědi na otázku, co ho vedlo k opuštění kapely.

A jak se dal dohromady s bývalou spoluhráčkou Tarjou Turunen, se kterou je nyní na turné? „Léta mezi námi vězel příkop, který do jisté míry vyhloubila média a management. Mrzelo mě, že jsme se odcizili jako lidé, a doufal jsem, že jednou k sobě zase najdeme cestu. Osud nám tuto možnost dopřál a naše opětovné shledání bylo plné emocí. Byli jsme trochu sentimentální a v koutcích očí se nám leskly slzy.“

Můžou se tedy fanoušci, kteří si Tarju s Markem přijedou poslechnout na plzeňský Metalfest, těšit i na nějaké hity NIGHTWISH? I to se dočtete! Velmi osobní rozhovor s Markem najdete v květnovém Sparku, který je nyní na stáncích. Nebo si ho objednejte na Sparkshopu!


Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
23.06. DROPKICK MURPHYS, BAD RELIGION, AGNOSTIC FRONT
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
27.06. BOSTON MANOR
30.06. EXTREME, RICHIE KOTZEN
03.07. OBSCENE EXTREME
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace