Nový Spark
venku od 1. července
Kytarista Kiko Loureiro potvrdil odchod z MEGADETH: „Potřeboval jsem více svobody.“

Kytarista Kiko Loureiro potvrdil odchod z MEGADETH: „Potřeboval jsem více svobody.“

Brazilský kytarista, nyní žijící ve Finsku, působil v MEGADETH přes osm let. Jeho původní vyjádření vypadalo, že si bere pouze delší pauzu, ale v rozhovoru pro podcast Amplifica potvrdil, že z kapely odešel, aby měl více svobody.

MEGADETH na Sparkshopu

„Nyní, kvůli okolnostem v mém životě, jsem si dovolil učinit rozhodnutí, že nebudu v MEGADETH,“ řekl. „Je to má volba. Protože svoboda znamená mít volbu mezi dvěma možnostmi.“ Dále prozradil, že v tomto okamžiku dá přednost rodině před vším ostatním. V rozhovoru také zmínil, že málem zmeškal narození své dcery Lívie v roce 2011, protože se vracel domů z vystoupení se skupinou ANGRA na festivalu Rock In Rio. V roce 2016 odjel na turné s MEGADETH jen deset dní po narození dvojčat. Přiznal, že pokud by se měl dnes rozhodnout znovu, rozhodně by neriskoval, že by něco tak důležitého jako je narození potomka promeškal. Situace u něj doma nyní není ideální a on se chce soustředit na vyřešení všech rodinných problémů, i když podrobnosti neprozradil.

O svém odchodu z MEGADETH diskutoval s frontmanem Davem Mustainem už v červnu tohoto roku. Našel za sebe dokonce i náhradu – finského kytaristu Teemua Mäntysaariho, jehož příchod do kapely byl velmi plynulý, protože Teemu měl čas se na něj připravit.

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace