Nový Spark
venku od 2. května
Kytarový mág Ynqwie Malmsteen hlásí nové album

Kytarový mág Ynqwie Malmsteen hlásí nové album

Švédský fenomén šesti strun připravil už svou jedenadvacátou sólovou desku. Opus “Parabellum” doručí rockový doyen 23. července, předobjednat si ho však můžete už teď na našem Sparkshopu!

Král kytarových kompozic se opět pokusil překonat sebe sama. „Vždycky se snažím s novou deskou vyhnat materiál do větších ekvilibristických extrémů. V tomto mi dost píchla pandemie, která mě nepustila na tour, a dovolila mi tak zůstat ve studiu a dřít,“ uvedl Yngwie.

Výsledkem je album „Parabellum“, které při své realizaci zastihlo Malmsteena v nečekaných situacích. „Většinou už poznám, že jsem natočil něco, co mi nebude vonět. Běžně takové kousky zahazuju. Ale tentokrát se mi stalo, že jsem druhý den pustil zkušební nahrávku, a co mi den předtím nesedělo, se najednou tvářilo velice působivě,“ prozradil slavný muzikant, který stejné turbulence zažil i při plánování vokálů.

„Často se tak stane, když si zpívám v autě při poslechu demo nahrávek. Písničky si prostě sami řeknou o případný zpěv. Tentokrát se tak stalo ve čtyřech případech,“ dodal Yngwie, který v první singlové skladbě „Wolves at the Door“ vložil do hudby odkaz houslového mistra Paganiniho, tak schválně, kdo ho najde?


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
30.05. SPECTRAL WOUND, GAEREA, ALTARS ABLAZE
02.06. METALFEST 2022
06.06. WIEGEDOOD + SUPPORT
09.06. MIDNIGHT, NIGHT DEMON, LAID TO WASTE
10.06. EVANESCENCE
14.06. WHITESNAKE
18.06. GUNS N ROSES
19.06. BRITISH LION
20.06. IRON MAIDEN, AIRBOURNE, LORD OF THE LOST
22.06. METALLICA, FFDP, STEEL PANTHER, RED FANG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace