Nový Spark
venku od 2. dubna
Letošní Basinfirefest míří vysoko, headlinerem jsou GHOST!

Letošní Basinfirefest míří vysoko, headlinerem jsou GHOST!

Loňský ročník Basinfirefestu dodržel, co pořadatelé při jeho obnovení v roce 2019 slibovali. Nový koncept s větším množstvím zahraničních kapel. A letos byl oznámen headliner, jakého asi čekal málokdo. Držitelé Grammy a jedna z nejžádanějších kapel posledních let: GHOST!

Vstupenky: https://basin.cz

Exkluzivní headliner a zároveň největší kapela v historii festivalu, pro níž se na čtvrteční večer připravuje scéna, jakou Západní Čechy neviděly, bude luciferova kometa ze Švédska, která na festivalu odehraje jediný koncert v České republice pro rok 2023!

Papa Emeritus IV a jeho skupina bezejmenných ghúlů vám na Basinfirefestu hodlá předvést nezapomenutelné vystoupení a zahraje vám písně, které v momentu, kdy vejdou do vašeho srdce, v něm, jak se již stalo u miliónů fanoušků po celém světě, zůstanou navěky.

GHOST především ale do světa hudby znovu vnesli opojnou auru tajemství a okultní mystiky spolu s hudbou, ve které se rafinovaně snoubí tvrdost a skandinávská hitovost s nadpozemskou melodikou. Staňte se svědky zážitku, který média označují za „euforickou podívanou“ (Rolling Stone) nebo „novou generaci hvězd arén“ (The Wall Street Journal). GHOST patří na rockový trůn a mezi ty absolutně největší skupiny současnosti.

Aktuálně potvrzené kapely: Airbourne, Butcher Babies, Catastrofy, Cerebral Extinction, Clawfinger, Dance With The Dead, Dark Gamballe, Dark Tranquillity, Driák, Decapitated, Dust Bolt, Faun, Fever 333, Flotsam & Jetsam, Frozen Poppyhead, Gaerea, Ghost, Godless Truth, Haken, Jungle Rot, Knife, Laid To Waste, Mallephyr, Pain, Paradise Lost, Pestilence, Pro-Pain, Queensrÿche, Riverside, S.D.I., SpiritWorld, Sunset Trail, Tankard, The Fialky, The Raven Age, Urne, Vektor, Vended, Vomitory a další

Nemáte-li jako fanoušci GHOST už doma, nezapomeňte na SPARK 04/2022, kde vyšel několikastránkový materiál o kapele!

Objednat můžete na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace