Nový Spark
venku od 1. června
Letošní Basinfirefest míří vysoko, headlinerem jsou GHOST!

Letošní Basinfirefest míří vysoko, headlinerem jsou GHOST!

Loňský ročník Basinfirefestu dodržel, co pořadatelé při jeho obnovení v roce 2019 slibovali. Nový koncept s větším množstvím zahraničních kapel. A letos byl oznámen headliner, jakého asi čekal málokdo. Držitelé Grammy a jedna z nejžádanějších kapel posledních let: GHOST!

Vstupenky: https://basin.cz

Exkluzivní headliner a zároveň největší kapela v historii festivalu, pro níž se na čtvrteční večer připravuje scéna, jakou Západní Čechy neviděly, bude luciferova kometa ze Švédska, která na festivalu odehraje jediný koncert v České republice pro rok 2023!

Papa Emeritus IV a jeho skupina bezejmenných ghúlů vám na Basinfirefestu hodlá předvést nezapomenutelné vystoupení a zahraje vám písně, které v momentu, kdy vejdou do vašeho srdce, v něm, jak se již stalo u miliónů fanoušků po celém světě, zůstanou navěky.

GHOST především ale do světa hudby znovu vnesli opojnou auru tajemství a okultní mystiky spolu s hudbou, ve které se rafinovaně snoubí tvrdost a skandinávská hitovost s nadpozemskou melodikou. Staňte se svědky zážitku, který média označují za „euforickou podívanou“ (Rolling Stone) nebo „novou generaci hvězd arén“ (The Wall Street Journal). GHOST patří na rockový trůn a mezi ty absolutně největší skupiny současnosti.

Aktuálně potvrzené kapely: Airbourne, Butcher Babies, Catastrofy, Cerebral Extinction, Clawfinger, Dance With The Dead, Dark Gamballe, Dark Tranquillity, Driák, Decapitated, Dust Bolt, Faun, Fever 333, Flotsam & Jetsam, Frozen Poppyhead, Gaerea, Ghost, Godless Truth, Haken, Jungle Rot, Knife, Laid To Waste, Mallephyr, Pain, Paradise Lost, Pestilence, Pro-Pain, Queensrÿche, Riverside, S.D.I., SpiritWorld, Sunset Trail, Tankard, The Fialky, The Raven Age, Urne, Vektor, Vended, Vomitory a další

Nemáte-li jako fanoušci GHOST už doma, nezapomeňte na SPARK 04/2022, kde vyšel několikastránkový materiál o kapele!

Objednat můžete na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace