Nový Spark
venku od 2. května
Line-up Basinfiru se dál rozrůstá – vystoupí DREAM STATE i HENTAI CORPORATION

Line-up Basinfiru se dál rozrůstá – vystoupí DREAM STATE i HENTAI CORPORATION

Basinfire přinesl druhý update tento týden a várku dalších pěti kapel. Seznam rozšiřují hned dvě britská jména – talentovaní melodic post-hardcoroví AS EVERYTHING UNFOLDS a DREAM STATE, čtyřčlenná alternativní rocková kapela z jižního Walesu. Další tři kapely pak posílí české zastoupení – na Basin nezamíří nikdo jiný než HENTAI CORPORATION. S novou deskou pak dorazí projekt Dana Frimla MEAN MESSIAH a svůj špinavý „rock´n´roll" zahraje kapela HEJTMAN.

LÍSTKY ZA SUPER SPARK CENU POŘÍDÍŠ ZDE

Od vydání debutového alba "Within Each Lies The Other" v roce 2021 se kvintet AS EVERYTHING UNFOLDS z Buckinghamshire stali výraznou součástí britské metalové scény. Jejich nové album "Ultraviolet" popisuje Charlie Rolfe jako průzkum emocí a myšlenek, ale i otevřenou reflexy zkušeností kapely.

DREAM STATE je čtyřčlenná alternativní rocková kapela z jižního Walesu, taktéž v čele s frontmankou. Kapela našla s kořeny ve Swansea v roce 2017 rychle dosáhla úspěchu díky vydání singlu "White Lies". Kapela na nové desce „Still Dreaming“ objevuje řadu hudebních vlivů a svěže kombinuje rock, metal, pop i EDM.


Na Basinu nebudou letos chybět ani HENTAI CORPORATION, excentrická česká thrash-rock’n’rollová kapela z Prahy, jedna z nejtalentovanějších a zároveň nejkontroverznějších kapel u nás. Jsou výjimeční svou nevídanou zběsilostí, nápaditými instrumentálními linkami, čerpající z crossoveru, thrashe, rock‘n‘rollu, ale klidně i bizarního pop rocku, a skvělým vokálem excentrického Radka Škarohlída. Jejich vystoupení jsou zárukou divoké show, která rozhodně nepůjde jen tak udržet na uzdě.

Českou sestavu dál doplní MEAN MESSIAH, hudební projekt Dana Frimla s novou sestavou a novým albem "In Infinite Illusion", a HEJTMAN, čtyřčlenná sestava hrající "dirty rock´n´roll".


Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace