Nový Spark
venku od 1. června
MANOWAR: Logan z kola ven, Shankle opět ve hře?

MANOWAR: Logan z kola ven, Shankle opět ve hře?

Legendy heavy metalu se momentálně dostaly do absolutního středu dění. Ovládly listopadový Spark se svým kultovním albem “Kings of Metal”. Na druhou stranu řeší monstrprůšvih aktuálního kytaristy, který za svou nerozvážnost možná zaplatí vyhazovem z kapely.

Nové informace v případu Karla Logana odhalily, že v jeho bytě byly nalezeny nahrávky s nezletilými, často velmi mladými dívkami v intimní společnosti blíže neurčeného muže. A veškeré dění je jim dosti proti srsti.


MANOWAR nechtějí svého kolegu úplně shodit, zaujmout jasné stanovisko ovšem museli. „Situace je nyní v rukou Karla a jeho právníků. Dokud se celá záležitost nevyřeší, nebude s námi vystupovat. Koncerty a vznik nového alba ovšem jeho přítomnost nijak neovlivní,“ stojí v prohlášení kapely.

Logické spekulace, kdo by mohl Logana v MANOWAR nahradit, zmiňují nejčastěji jeho předchůdce Davida Shanklea. On sám se podobným myšlenkám nebrání, ba právě naopak. Dokonce se ve vzpomínkách vrací jako první k námi zpracovanému albu „Kings of Metal“.

„Byl jsem tehdy u mixu tohoto jedinečného alba. A s velkou radostí vyrazil s MANOWAR na navazující turné. Nikdy jsem nepřestal vnímat Joeyho a Erika jako své bratry. Pokud mě povolají do zbraně, nebudu váhat a připojím se k nim,“ uvedl v prohlášení na své FB stránce Shankle.

Aktuální Spark , který na patnácti stranách analyzuje fenomén alba „Kings of Metal“, s podobným vývojem pochopitelně nemohl kalkulovat, přesto v redakci se zájmem sledujeme, jakým směrem se budou MANOWAR ubírat. Minulost hvězdné formace je daná a poprávu adorovaná, budoucnost nejasná, ale otevřená.


Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace