Nový Spark
venku od 31. července
MANOWAR vedou dál svou svatou válku proti Hellfestu

MANOWAR vedou dál svou svatou válku proti Hellfestu

Legendárním heavymetalovým muzikantům hýbli francouzští pořadatelé největšího metalového svátku v zemi řádně žlučí. A nejvíce Joey DeMaiovi, který se rozhodl dotáhnout celou věc k soudu.

V sobotu MANOWAR koncertovali v Turecku a šéf kapely si vzal během koncertu slovo, které trvalo neobvykle dlouho. „Už máme dost lží na adresu MANOWAR ze strany promotérů. Na začátku jsme hrávali pro sedm lidí a nebyl problém. Nepotřebujeme tisícové davy, abychom společně oslavili heavy metal, ale nikdy nedopustíme záměrné ochuzování našich fanoušků,“ rozčiloval se DeMaio, který od začátku tvrdí, že na Hellfestu nemohla kapela vystoupit s celou svou show, což bylo stimulem k odjezdu z dějiště akce.

A pokračoval: „My podepsali v roce 1983 kontrakt krví! Podepsal někdo z těch zasraných pořadatelů (Hellfestu) někdy něco vlastní krví?! Na turné, které právě běží jsme hráli ve třinácti různých zemích, třicet koncertů. Pět v Německu, čtyři v Norsku, dva v České republice, všude bez potíží,“ dštil síru baskytarista MANOWAR, který ještě dodal, že koncert kapela uspořádala i za severním polárním kruhem, aby šířila slávu heavy metalu.

Na závěr se DeMaio omlouval fanouškům, že je nakrmil svým hněvem, ale pravda prý musí vyjít najevo. Že dají soudy kapele za pravdu kontroverzní muzikant naprosto nepochybuje.

Nový Spark
venku od 31. července
Kalendář akcí
21.08. The Offspring
03.09. Helmet
04.09. Glen Hughes
04.09. Evanescence
05.09. Evanescence
14.09. Kafest
18.09. Dead Letter Circus, Siamese, Daze Of June
21.09. Overkill, Destruction, Flotsam & Jetsam, Rezet
21.09. Tattoo Grand Prix
21.09. Deafheaven & Touché Amoré, Portrayal Of Guilt
A co FAKKER!?