Nový Spark
venku od 1. června
MANOWAR vedou dál svou svatou válku proti Hellfestu

MANOWAR vedou dál svou svatou válku proti Hellfestu

Legendárním heavymetalovým muzikantům hýbli francouzští pořadatelé největšího metalového svátku v zemi řádně žlučí. A nejvíce Joey DeMaiovi, který se rozhodl dotáhnout celou věc k soudu.

V sobotu MANOWAR koncertovali v Turecku a šéf kapely si vzal během koncertu slovo, které trvalo neobvykle dlouho. „Už máme dost lží na adresu MANOWAR ze strany promotérů. Na začátku jsme hrávali pro sedm lidí a nebyl problém. Nepotřebujeme tisícové davy, abychom společně oslavili heavy metal, ale nikdy nedopustíme záměrné ochuzování našich fanoušků,“ rozčiloval se DeMaio, který od začátku tvrdí, že na Hellfestu nemohla kapela vystoupit s celou svou show, což bylo stimulem k odjezdu z dějiště akce.

A pokračoval: „My podepsali v roce 1983 kontrakt krví! Podepsal někdo z těch zasraných pořadatelů (Hellfestu) někdy něco vlastní krví?! Na turné, které právě běží jsme hráli ve třinácti různých zemích, třicet koncertů. Pět v Německu, čtyři v Norsku, dva v České republice, všude bez potíží,“ dštil síru baskytarista MANOWAR, který ještě dodal, že koncert kapela uspořádala i za severním polárním kruhem, aby šířila slávu heavy metalu.

Na závěr se DeMaio omlouval fanouškům, že je nakrmil svým hněvem, ale pravda prý musí vyjít najevo. Že dají soudy kapele za pravdu kontroverzní muzikant naprosto nepochybuje.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace