Nový Spark
venku od 2. dubna
MANOWAR vedou dál svou svatou válku proti Hellfestu

MANOWAR vedou dál svou svatou válku proti Hellfestu

Legendárním heavymetalovým muzikantům hýbli francouzští pořadatelé největšího metalového svátku v zemi řádně žlučí. A nejvíce Joey DeMaiovi, který se rozhodl dotáhnout celou věc k soudu.

V sobotu MANOWAR koncertovali v Turecku a šéf kapely si vzal během koncertu slovo, které trvalo neobvykle dlouho. „Už máme dost lží na adresu MANOWAR ze strany promotérů. Na začátku jsme hrávali pro sedm lidí a nebyl problém. Nepotřebujeme tisícové davy, abychom společně oslavili heavy metal, ale nikdy nedopustíme záměrné ochuzování našich fanoušků,“ rozčiloval se DeMaio, který od začátku tvrdí, že na Hellfestu nemohla kapela vystoupit s celou svou show, což bylo stimulem k odjezdu z dějiště akce.

A pokračoval: „My podepsali v roce 1983 kontrakt krví! Podepsal někdo z těch zasraných pořadatelů (Hellfestu) někdy něco vlastní krví?! Na turné, které právě běží jsme hráli ve třinácti různých zemích, třicet koncertů. Pět v Německu, čtyři v Norsku, dva v České republice, všude bez potíží,“ dštil síru baskytarista MANOWAR, který ještě dodal, že koncert kapela uspořádala i za severním polárním kruhem, aby šířila slávu heavy metalu.

Na závěr se DeMaio omlouval fanouškům, že je nakrmil svým hněvem, ale pravda prý musí vyjít najevo. Že dají soudy kapele za pravdu kontroverzní muzikant naprosto nepochybuje.

Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
04.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
10.05. VENDED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace