Švédská blacková jednotka MARDUK vystřelila první granát z chystané desky „Viktoria“. „Werwolf“ budiž předzvěstí nových časů u MARDUK.
MARDUK se štrejchnou našimi dvěma zeměmi 3. května a zavítají do Košic. „Viktoria“ vychází 22. června.
Sdílet článek
SAMAEL v novém singlu pějí temnou ódu na slunce
Megaposter mania: Pokryj si zdi plakáty oblíbených kapel!
Velký návrat ducha KING CRIMSON! Podívejte se na fotky BEAT z pražského koncertu v O2 Universu