Nový Spark
venku od 1. března
Marko Hietala dostal v novém singlu EXIT EDEN velký prostor

Marko Hietala dostal v novém singlu EXIT EDEN velký prostor

Před vokály Marka Hietaly v novém singlu „Run!“ od ženské formace EXIT EDEN jen tak neutečete. A ani nebudete chtít. První původní skladbě kapely dodává Markův hlas nádech tvorby NIGHTWISH.

Všichni víme, stejně jako zpěvačky EXIT EDEN, že hlas Marka Hietaly skvěle ladí s ženskými vokály. A tak ho Clémentine Delauney (VISIONS OF ATLANTS), Anna Brunner (LEAGUE OF DISTORTION) a Marina La Torraca (PHANTOM ELITE) povolaly do svého prvního originálního songu „Run!“. Ten ukazuje folkovou i teatrální tvář připravovaného alba, a i díky Hietalově přínosu připomíná éru desky „Imaginaerum“ od NIGHTWISH.

Singl se objeví na druhém albu EXIT EDEN „Femmes Fatales“, které vyjde 12. ledna 2024. Bude obsahovat coververze slavných skladeb jako debut „Rhapsodies in Black“ (2017), ale i originální tvorbu. Druhá nahrávka bude ilustrovat sílu žen i celkové posílení postavení žen ve společnosti. Ženy a Marko sobě!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
11.03. IDLES
13.03. AVATAR
14.03. THERION
14.03. FIREWIND, MASTERPLAN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace