Nový Spark
venku od 1. července
Marko Hietala dostal v novém singlu EXIT EDEN velký prostor

Marko Hietala dostal v novém singlu EXIT EDEN velký prostor

Před vokály Marka Hietaly v novém singlu „Run!“ od ženské formace EXIT EDEN jen tak neutečete. A ani nebudete chtít. První původní skladbě kapely dodává Markův hlas nádech tvorby NIGHTWISH.

Všichni víme, stejně jako zpěvačky EXIT EDEN, že hlas Marka Hietaly skvěle ladí s ženskými vokály. A tak ho Clémentine Delauney (VISIONS OF ATLANTS), Anna Brunner (LEAGUE OF DISTORTION) a Marina La Torraca (PHANTOM ELITE) povolaly do svého prvního originálního songu „Run!“. Ten ukazuje folkovou i teatrální tvář připravovaného alba, a i díky Hietalově přínosu připomíná éru desky „Imaginaerum“ od NIGHTWISH.

Singl se objeví na druhém albu EXIT EDEN „Femmes Fatales“, které vyjde 12. ledna 2024. Bude obsahovat coververze slavných skladeb jako debut „Rhapsodies in Black“ (2017), ale i originální tvorbu. Druhá nahrávka bude ilustrovat sílu žen i celkové posílení postavení žen ve společnosti. Ženy a Marko sobě!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace