Nový Spark
venku od 1. července
Masters of Rock oslaví své 20. výročí ve velkém stylu. Přijedou JUDAS PRIEST, Bruce Dickinson, ACCEPT a další hvězdy.

Masters of Rock oslaví své 20. výročí ve velkém stylu. Přijedou JUDAS PRIEST, Bruce Dickinson, ACCEPT a další hvězdy.

Festival Masters of Rock letos slaví dvacet let, a proto pořadatelé do Vizovic pozvali opravdu velké metalové hvězdy. Headlineři jsou hned čtyři – JUDAS PRIEST, Bruce Dickinson se svým sólovým projektem, ACCEPT a AVANTASIA.

VSTUPENKY na letní festivaly za Spark ceny

Jedná se o nejsilnější sestavu kapel v historii festivalu, na hlavní Ronnie James Dio Stage jich vystoupí 44! Legendární JUDAS PRIEST představí své nové album „Invincible Shield“, které vyjde 8. března 2024. Bruce Dickinson, hlas IRON MAIDEN, přiveze svoji sólovou novinku „The Mandrake Project“. Pogratulovat festivalu přijede i častý host Tobias Sammet se svojí AVANTASIÍ, věhlasnou metalovou operou. Německá vlajková loď hlasického heavy metalu ACCEPT naservíruje energií nabitou show, při níž se možná dočkáme i nějakých těch novinek z právě připravovaného alba!

Nové album JUDAS PRIEST v předprodeji na Sparkshopu!

Tím ovšem výčet velkých hvězd nekončí! Na své si přijde opravdu každý. Kromě headlinerů vystoupí dále ELECTRIC CALLBOY, THE RASMUS, ALESTORM, CAVALERA – The Morbid Devastation, DORO – The Best Of 40 Years, STRATOVARIUS, SODOM, KK´s PRIEST, RAGE a Lingua Mortis Orchestra – 40 Years, MOONSPELL, SOILWORK, DYNAZTY, CYHRA, SIRENIA, DELAIN, TURMION KÄTILÖT, UNLEASH THE ARCHERS, SERIOUS BLACK – 10th Anniversary, DIE HAPPY – 30th Anniversary, ANNISOKAY, MELECHESH, DALRIADA, AMALGAMA, ELEINE, MONUMENTS, SLOPE, TRI STATE CORNER, ANY GIVEN DAY, FIXATION, WYTCH HAZEL, ADAM´s PARADE, SKYEYE, EXIT, OSYRON, COLD SNAP, METALINDA – 40th Anniversary, SYMFOBIA, FLERET, GATE CRASHER a DENOI.

Festival odstartoval prodej vstupenek s několika novinkami. Za cenu 3.100 Kč si je můžete objednávat do konce letošního roku, nebo do vyprodání této první emise vstupenek. V prodeji je také letošní novinka – VIP vstupenky na sezení na nově postavených tribunách PLATINUM, GOLD a SILVER s pohodlnými sedačkami a řadou dalších benefitů. Vstupenky můžete objednat ZDE .

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace