Nový Spark
venku od 1. července
Máte rád klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče“!

Máte rád klasiku? Pak si určitě nenechte ujít „Rockové Vánoce na Barče“!

„Rockové Vánoce na Barče“, tento rok plánované na 21. prosince, jsou již řadu let velkým vánočním mejdanem zpěváka Aleše Brichty. Letos budou mít na programu opravdovou klasiku v pořadí: Aleš Brichta Project, Nová růže a Limetal. „Barča“ se tak vrací ke kořenům, kdy koncem 80. let byl „Kulturní dům Barikádníků na Praze 10“ opravdovou baštou rocku a heavy metalu v tehdejším Československu.

Výběr kapel pro letošní večírek není náhodný. Nová růže v čele s Vildou Čokem byla na přelomu 80. a 90. let naší první „superskupinou“ složenou z osobností (Ota Balage, Petr Roškaňuk, František Hönig) z různých slavných, často poloficiálních kapel. Letos slaví skupina, kterou proslavily hity jako „Ten stroj seš ty“ nebo „Anděl Fantazie“, velký comeback.

A Limetal není nikdo jiný, než bývalí členové legendárního Citronu pod novým názvem. Bouřlivý odchod dlouholetých členů kapely a založení nové skupiny, poutá pozornost rockových fanoušků již několik měsíců. Nyní mohou zjistit, co ze sebe Limetal, se zpěvákem Fany Michalíkem za mikrofonem, stačil ve zkušebně již „vymáčknout“.

Jako zvláštní host vystoupí na Barče kapela Ortel. Hodně se o nich mluví, ale málokdo na živo slyšel, co opravdu zpívají. Přijďte se tedy přesvědčit na vlastní uši.

Aleš Brichta na koncertu uzavře celoroční turné k novému albu „A nebo taky datel“. Nebudou ale chybět ani slavné skladby, které duněly Barčou už téměř před třiceti lety… takže na této rockové události rozhodně nesmíte chybět!

Akce začíná v 17:30 hodin, cena vstupenek na místě 350.-Kč, v předprodeji jen 250,-Kč!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
13.11. OZZY OSBOURNE, JUDAS PRIEST
04.12. ELVENKING, LAST DAYS OF EDEN
A co FAKKER!?