Nový Spark
venku od 1. června
MEGADETH kompletují Vicovu klipovou tetralogii

MEGADETH kompletují Vicovu klipovou tetralogii

MEGADETH se svou albovou novinku „The Sick, The Dying… And The Dead!“ rozhodli podpořit i sérii videoklipů, které utvářejí celistvý příběh. Jeho poslední, čtvrtý, díl „Life in Hell“ byl vydán právě teď.

Pro fanoušky jde nepochybně o ceněný zdroj informací, jelikož celek odhaluje původ kapelního maskota Vica Rattlheada. A zajímavé je nepochybně i to, že jde o jednu ze dvou skladeb na albu, pod níž je autorsky spolupodepsán bubeník Dirk Verbeuren.

Novinku MEGADETH splašíš na Sparkshopu

Ve Sparku jsme čerstvému dění v MEGADETH věnovali nemálo prostoru. V říjnovém čísle najdete rozšířenou Galerii titánů a Deep Look Inside s dnes už bývalým baskytaristou Davidem Ellefsonem. V aktuálním říjnovém čísle pak došlo na recenzi a MEGADETH se vyšvihli na absolutní první příčku hodnocených alb v celoročním účtování.

„Je před vámi další neokoukatelný akční film, při jehož sledování vám dojde, co znamená pozorovat jednu z největších metalových kapel v akci, kdy nemocní postupně umírají, aby nakonec zůstali ležet mrtví,“ píše, snad inspirován i klipovou sérií, Karel Balčirák.
Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace