Nový Spark
venku od 1. února
MEGADETH kompletují Vicovu klipovou tetralogii

MEGADETH kompletují Vicovu klipovou tetralogii

MEGADETH se svou albovou novinku „The Sick, The Dying… And The Dead!“ rozhodli podpořit i sérii videoklipů, které utvářejí celistvý příběh. Jeho poslední, čtvrtý, díl „Life in Hell“ byl vydán právě teď.

Pro fanoušky jde nepochybně o ceněný zdroj informací, jelikož celek odhaluje původ kapelního maskota Vica Rattlheada. A zajímavé je nepochybně i to, že jde o jednu ze dvou skladeb na albu, pod níž je autorsky spolupodepsán bubeník Dirk Verbeuren.

Novinku MEGADETH splašíš na Sparkshopu

Ve Sparku jsme čerstvému dění v MEGADETH věnovali nemálo prostoru. V říjnovém čísle najdete rozšířenou Galerii titánů a Deep Look Inside s dnes už bývalým baskytaristou Davidem Ellefsonem. V aktuálním říjnovém čísle pak došlo na recenzi a MEGADETH se vyšvihli na absolutní první příčku hodnocených alb v celoročním účtování.

„Je před vámi další neokoukatelný akční film, při jehož sledování vám dojde, co znamená pozorovat jednu z největších metalových kapel v akci, kdy nemocní postupně umírají, aby nakonec zůstali ležet mrtví,“ píše, snad inspirován i klipovou sérií, Karel Balčirák.
Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace