Nový Spark
venku od 1. února
MEGADETH kompletují Vicovu klipovou tetralogii

MEGADETH kompletují Vicovu klipovou tetralogii

MEGADETH se svou albovou novinku „The Sick, The Dying… And The Dead!“ rozhodli podpořit i sérii videoklipů, které utvářejí celistvý příběh. Jeho poslední, čtvrtý, díl „Life in Hell“ byl vydán právě teď.

Pro fanoušky jde nepochybně o ceněný zdroj informací, jelikož celek odhaluje původ kapelního maskota Vica Rattlheada. A zajímavé je nepochybně i to, že jde o jednu ze dvou skladeb na albu, pod níž je autorsky spolupodepsán bubeník Dirk Verbeuren.

Novinku MEGADETH splašíš na Sparkshopu

Ve Sparku jsme čerstvému dění v MEGADETH věnovali nemálo prostoru. V říjnovém čísle najdete rozšířenou Galerii titánů a Deep Look Inside s dnes už bývalým baskytaristou Davidem Ellefsonem. V aktuálním říjnovém čísle pak došlo na recenzi a MEGADETH se vyšvihli na absolutní první příčku hodnocených alb v celoročním účtování.

„Je před vámi další neokoukatelný akční film, při jehož sledování vám dojde, co znamená pozorovat jednu z největších metalových kapel v akci, kdy nemocní postupně umírají, aby nakonec zůstali ležet mrtví,“ píše, snad inspirován i klipovou sérií, Karel Balčirák.
Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
04.02. ICE NINE KILLS
07.02. BRING ME THE HORIZON, A DAY TO REMEMBER, POORSTACY
07.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
08.02. ROLO TOMASSI, HOLY FAWN, HERIOT
09.02. BULLET FOR MY VALENTINE, JINJER, ATREYU
09.02. TWILIGHT FORCE
11.02. BAD OMENS, GHOSTKID, OXYMORRONS
13.02. TURMION KÄTILÖT
14.02. HENRY ROLLINS
14.02. YEAR OF NO LIGHT, NO SPILL BLOOD
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace