Nový Spark
venku od 1. června
MEGADETH najali bubeníka SOILWORK Dirka Verbeurena pro nadcházející koncerty

MEGADETH najali bubeníka SOILWORK Dirka Verbeurena pro nadcházející koncerty

Adler nahrával bicí na poslední albu MEGADETH „Dystopia“ a i na většině živých vystoupení kapely na podporu CD. Tam, kde nemohl, ho zastoupil Tony Laureano (ex-DIMMU BORGIR, NILE, ANGEL CORPSE), veterán metalové scény, který působil jako bubenický technik MEGADETH od roku 2011. Nicméně tentokrát najala thrashová legenda čtyřicetiletého Belgičana, jenž hraje v SOILWORK od roku 2005.

Verbeurena doporučil na pozici Adler sám, když ho nazval „pravděpodobně jednoho z tří nejlepších bubeníků na světě.“ Dave Mustaine probíral s Adlerem jeho možnosti, v případě, že by se povinnosti MEGADETH křížily s těmi pro LAMB OF GOD. „Dave mi řekl, že chápe, že musím splnit svoje závazky vůči LAMBO OF GOD. A taky, že MEGADETH plánují jet do Evropy, když budou LAMB na turné. ‚Pomoz mi prosím najít někoho, kdo by chtěl pro nás bubnovat,‘ zeptal se mě. A já mu řekl, že bubenický technik Tony, který hrál s DIMMU a ANGEL CORPSE je skvělý bubeník a je potřeba mít někoho takového v týmu. A on se pak se zeptal, ‚No, a kdybys měl někoho doporučit, aby seděl osobností a stylem hraní?‘ A tak dostal Dirk práci u MEGADETH,“ vysvětluje Adler.

Sestavu MEGADETH ještě doplňují dlouholetý baskytarista David Ellefson a brazilský kytarista Kiko Loureiro, známý svou prací v kapele ANGRA. Zdá se tedy, že pódium Masters of Rock pohostí Verbeurena. Nechme se překvapit.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
20.06. Hot Metal Party
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
15.10. HELLOWEEN
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
26.10. APOCALYPTICA, EPICA
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
A co FAKKER!?