Nový Spark
venku od 1. září
MEGADETH odtajnili nového koncertního basáka

MEGADETH odtajnili nového koncertního basáka

Dave Mustaine oznámil náhradu za basáka Davida Ellefsona pro blížící se tour s LAMB OF GOD. Bude jím další bývalý drtič tlustých strun MEGADETH James LoMenzo.

LoMenzo, jenž si mimo jiné udělal jméno v BLACK LABEL SOCIETY a WHITE LION, byl členem Megadeth od roku 2006 do roku 2010. Otisk zanechal na dvou studiových nahrávkách: „United Abominations“ (2007) „Endgame“ (2009).

Bohatý merch MEGADETH pořídíte v našem Sparkshopu

„Mám radost, že mohu oznámit záskok v podobě našeho bývalého člena Jamese LoMenza na Metal Tour of the Year. Jsme v plném proudu zkoušení a nemůžeme se dočkat, až začneme plenit Severní Ameriku,“ prohlásil Dave Mustaine.

LoMenzo k tomu dodal: „Jsem nadšený, že se mohu znovu připojit k MEGADETH na nadcházející metalové turné roku. Neexistují lepší fanoušci než fanoušci MEGADETH a už se těším, až znovu hrábnu do strun.“

Zda-li je LoMenzo také oním muzikantem, který přehtál Ellefsonovy basové party na chystanou novou desku „The Sick, the Dying and the Dead“, není dosud jasné.

David Ellefson byl z MEGADETH vyhozen letos v květnu po aféře s explicitně citlivými videonahrávkami, na nichž masturboval.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
26.09. SOEN
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace