Nový Spark
venku od 3. ledna
MEGADETH spustili vlastní kryptoměnu

MEGADETH spustili vlastní kryptoměnu

Virtuální streamy, podcasty, NFT, kryptoměny… Novinky, s nimiž se během pandemií zapříčiněného výpadku příjmů seznamoval nejeden muzikant, aby se udržel v zorném poli svých fandů. Cestu přitom v mnoha případech razí staří harcovníci, které by nové technologie až tolik oslovovat nemusely. Například Dave Mustaine se svými MEGADETH.

Nahrávky a merch MEGADETH najdete v našem Sparkshopu

V dubnu kapela vydala svůj první NFT neboli nezaměnitelný token. Digitální zpodobnění kapelního maskota Vica Rattleheada v šestivteřinové animaci se vydražilo za 8,4 Etherea, v přepočtu asi 400 tisíc korun. Ale proč platit cizí kryptoměnou, když si můžeme zřídit vlastní, napadlo nejspíš Davea Mustainea.

MEGADETH tak vydávají vlastní oficiální kryptoměnu s názvem $MEGA, jejíž držitelé získají přístup k exkluzivnímu kapelnímu obsahu a artefaktům. Ve spojení s členstvím ve fanklubu Cyber Army se pak nabídka ještě rozšíří. A kdo si zřídí prémiové členství v Cyber Army, získá pár $MEGA návdavkem na cestu jako bonus.

Nový Spark
venku od 3. ledna
Kalendář akcí
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace