Nový Spark
venku od 1. prosince
MEGADETH spustili vlastní kryptoměnu

MEGADETH spustili vlastní kryptoměnu

Virtuální streamy, podcasty, NFT, kryptoměny… Novinky, s nimiž se během pandemií zapříčiněného výpadku příjmů seznamoval nejeden muzikant, aby se udržel v zorném poli svých fandů. Cestu přitom v mnoha případech razí staří harcovníci, které by nové technologie až tolik oslovovat nemusely. Například Dave Mustaine se svými MEGADETH.

Nahrávky a merch MEGADETH najdete v našem Sparkshopu

V dubnu kapela vydala svůj první NFT neboli nezaměnitelný token. Digitální zpodobnění kapelního maskota Vica Rattleheada v šestivteřinové animaci se vydražilo za 8,4 Etherea, v přepočtu asi 400 tisíc korun. Ale proč platit cizí kryptoměnou, když si můžeme zřídit vlastní, napadlo nejspíš Davea Mustainea.

MEGADETH tak vydávají vlastní oficiální kryptoměnu s názvem $MEGA, jejíž držitelé získají přístup k exkluzivnímu kapelnímu obsahu a artefaktům. Ve spojení s členstvím ve fanklubu Cyber Army se pak nabídka ještě rozšíří. A kdo si zřídí prémiové členství v Cyber Army, získá pár $MEGA návdavkem na cestu jako bonus.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace