Nový Spark
venku od 1. prosince
MEGADETH v novém klipu plném krve a brutality doplňuje rapper Ice-T

MEGADETH v novém klipu plném krve a brutality doplňuje rapper Ice-T

K brutálně rychlé skladbě musí přijít stejně extrémní videoklip. Thrashmetalové legendy na nás hrnou další masakrální ukázku z avizovaného alba „The Sick, The Dying… And The Dead!“. Jako hosta do singlu „Night Stalkers“ si přizvaly ikonického rappera Ice-T.

Předobjednej si nové album MEGADETH na Sparkshopu již teď!

„Night Stalker’s:Chapter II“ je další kapitolou ságy o původu maskota MEGADETH Vica Rattleheada, kterou vytvořil frontman kapely Dave Mustaine. Pokračujeme ve sledování tragické události vedoucí k Vicově úplné přeměně, kdy se vydá na honbu za pomstou.

Na jeden part se ke kapele připojí rapper Ice-T, Mustainův dlouholetý kamarád. Ten absolvoval dvě mise v Afgánistánu, a tak si ho frontman přizval na desku, protože má skutečnou důvěryhodnost vojáka, který se účastnil ozbrojeného konfliktu. Celá skladba totiž pojednává o 160. praporu Armády Spojených států a tzv. „noční stalkeři“ jsou černé helikoptéry, přilétající v noci, o nichž nikdo netuší, kdy se objeví a kdy zmizí.

MEGADETH nám již dříve naservírovali singl a krátký film „We'll Be Back: Chapter I“, který mapoval vojenský původ kapelního maskota. Jednalo se o příběh o statečnosti, osobní oběti i vůli přežít.

Šestnácté studiové album MEGADETH vyjde 2. září, do té doby se však ještě dočkáme třetí kapitoly příběhu o Vicovi.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
02.12. CHRIS BAY
03.12. WINTER MASTERS OF ROCK
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
09.12. ARSTÍDIR
09.12. LEAVE'S EYES
10.12. URIAH HEEP
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. CROBOT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
13.12. TARJA - CHRISTMAS PEACE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace