Nový Spark
venku od 1. června
MEGADETH vás zvou přespat na zahradě u Davea Mustaina za pouhých 5 499 USD

MEGADETH vás zvou přespat na zahradě u Davea Mustaina za pouhých 5 499 USD

Americký hudební server Metalinjection.net přinesl zprávu, že MEGADETH spustili akci pro své skalní fanoušky. MEGADETH víkendový boot camp bude jistě sranda, ale jak poznamenal jeden diskutující „Sleep Sells…But Who’s Buying?“

Možná je to ponurým stavem prodejů nosičů v hudebním byznysu, že umělci přicházejí se stále novými cestami, jak se prodat na vysoce kompetitivním trhu. MEGADETH se rozhodli zacílit na skalní fanoušky, kteří mají pár tisíc dolarů v kapse nazbyt a připravili pro ně víkend, který nazývají „maximální zážitkem pro fanoušky“. Co je ještě šílenější, tak se celá trachtace bude odehrávat v prostorách soukromé rezidence Davea Mustainea v jižní Kalifornii. Nicméně, to Davidova se domu se jen tak nepodíváte.

Za prémiovou vstupenku zaplatíte 5 499 USD za dvojlůžkový stan, nebo 2999 USD každý, pokud chcete ve stanu být dva. Za tyto peníze získáte místo v soukromém vybaveném stanu s postelemi ve Fallbrooku, Kalifornie od pátku do neděle. Mezi výhody patří vstup do VIP sprch a WC, vstup na soukromé akustické vystoupení MEGADETH, poslouchání historek kapely u ohně, ochutnávku vína s Davem Mustainem či přístup do zahrad a rock n‘ rollové knihovny.

Standardní cena lístku bude 2 000 USD, ale to už budete muset spát v hotelu 15 minut od rezidence. Ostatní aktivity budou zahrnovat autogramiádu, ochutnávku piva, kafe s Davem Ellefsonem, kytarovou kliniku s Kikem Loureirem (ale ne s Davem), baskytarovou kliniku s Davem Ellefosnem, to samé s bicími s Dirkem Verbeurenem a mši slouženou pastorem Ellefsonem v „církvi MEGADETH“.

Pokud si chcete udělat v březnu výlet do Kalifornie, tady je víc informací. A pro vás ostatní tady je písnička.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
09.10. PRIMAL FEAR
10.10. PRIMAL FEAR
11.10. FROG LEAP
15.10. HELLOWEEN
17.10. TWILIGHT FORCE
17.10. AXEL RUDI PELL
25.10. AXEL RUDI PELL
26.10. APOCALYPTICA, EPICA
27.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
02.11. FAUN
A co FAKKER!?