Nový Spark
venku od 1. června
Megaton Fashion Show podvanácté

Megaton Fashion Show podvanácté

Jedenáct let v řadě se mohli fanoušci kvalitní grafiky, módy a hudby těšit na Megaton Fashion Show, tedy událost, která nemá na domácí scéně obdoby. V roce 2020 však pandemie Covid-19 na následující dva roky výrazně utlumila kulturní dění na celém světě. Letos se však soutěž o nejlepší hudební design vrací s novou energií podvanácté. A tentokrát jako součást 5. ročníku oblíbeného veletrhu Festiwall 2022.

V neděli 11. září se tak mohou návštěvníci modřanského areálu kytary.cz v Praze těšit vedle „klasických“ workshopů, seminářů a výstavy také na vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší booklet, plakát a merchandise. Slavnostnímu předávání cen bude v těchto kategoriích předcházet hlasování odborné poroty. O absolutně nejlepším designérovi nebo designérce za roky 2020 a 2021 pak rozhodne i široká veřejnost na facebookové stránce Megaton Fashion Show. Dalšího vítěze nebo vítězku mezi sebou vyberou i samotní soutěžící.

Vyvrcholením akce bude tradiční koncert Megaton Stars Bandu složeného z neobyčejného výběru českých (nejen) klubových muzikantek a muzikantů pod taktovkou kapelníka Karla Vošty z post-hardcorových HELL PASO. Diváky Festiwallu čeká zhruba patnáct světových hitů napříč žánry a ve speciálních aranžích v podání Žofie Dařbujánové (MYDY), Hanky Kosnovské (NIL), Dany Yousifové (MONNA), Michala Skořepy (PAN LYNX), Dana Kurze (KURTIZÁNY Z 25. AVENUE) a mnoha dalších talentovaných umělců.

Více zde!

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace