Nový Spark
venku od 1. července
Megaton Fashion Show podvanácté

Megaton Fashion Show podvanácté

Jedenáct let v řadě se mohli fanoušci kvalitní grafiky, módy a hudby těšit na Megaton Fashion Show, tedy událost, která nemá na domácí scéně obdoby. V roce 2020 však pandemie Covid-19 na následující dva roky výrazně utlumila kulturní dění na celém světě. Letos se však soutěž o nejlepší hudební design vrací s novou energií podvanácté. A tentokrát jako součást 5. ročníku oblíbeného veletrhu Festiwall 2022.

V neděli 11. září se tak mohou návštěvníci modřanského areálu kytary.cz v Praze těšit vedle „klasických“ workshopů, seminářů a výstavy také na vyhlášení vítězů soutěže o nejlepší booklet, plakát a merchandise. Slavnostnímu předávání cen bude v těchto kategoriích předcházet hlasování odborné poroty. O absolutně nejlepším designérovi nebo designérce za roky 2020 a 2021 pak rozhodne i široká veřejnost na facebookové stránce Megaton Fashion Show. Dalšího vítěze nebo vítězku mezi sebou vyberou i samotní soutěžící.

Vyvrcholením akce bude tradiční koncert Megaton Stars Bandu složeného z neobyčejného výběru českých (nejen) klubových muzikantek a muzikantů pod taktovkou kapelníka Karla Vošty z post-hardcorových HELL PASO. Diváky Festiwallu čeká zhruba patnáct světových hitů napříč žánry a ve speciálních aranžích v podání Žofie Dařbujánové (MYDY), Hanky Kosnovské (NIL), Dany Yousifové (MONNA), Michala Skořepy (PAN LYNX), Dana Kurze (KURTIZÁNY Z 25. AVENUE) a mnoha dalších talentovaných umělců.

Více zde!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace