Nový Spark
venku od 2. května
Melody metaloví SEBASTIEN procitají s novým singlem „Quo Vadis“

Melody metaloví SEBASTIEN procitají s novým singlem „Quo Vadis“

Čas se naplnil a v pátek 22. března vychází zbrusu nový singl SEBASTIEN. Moderní metalový song „Quo Vadis“ se stane předzvěstí stejnojmenného alba, které spatří světlo světa 28. června. Jedenáctipísňové album bude obsahovat také exkluzívní duet George Raina s legendárním Láďou Křížkem (CITRON, KREYSON) - cover verzi hitu kapely OLYMPIC, „Slzy tvý mámy“. O mix a mastering nahrávky se nepostaral nikdo jiný, než původní producent SEBASTIEN, Roland Grapow (MASTERPLAN, ex-HELLOWEEN).

Merch SEBASTIEN sženeš na Sparkshopu

V titulním singlu nás kapela vede k zamyšlení: "Kam zmizí každý náš prožitý okamžik? Na Zemi jsme jen hosty a čas je neúprosným rámcem naší „návštěvy“. Plátnem pro naše dílo… Nazí na svět přicházíme a nazí se s ním budeme loučit. Kdyby sis mohl zvenku prohlédnout svůj život od začátku do konce, vteřinu za vteřinou, líbil by se ti tvůj příběh? Jak trávíš svou náruč okamžiků ty? Kam vlastně kráčíš, člověče…? QUO VADIS?"

Spolu s prvním singlem SEBASTIEN zveřejní také nové lyric video. Kapela, která v nedávné době obnovila sestavu a přivítala hned dva nové členy, slibuje v nových skladbách kombinaci metalového nářezu, tradičně propracovaných aranží a silných melodií.


Tracklist:
1. Quo Vadis
2. Žít
3. Vteřiny
4. Smutky
5. Prodanej svět
6. Svým srdcem zabíjíš
7. William
8. Rubikon (49bc)
9. Prázdná náruč
10. Ozvěny
11. Slzy tvý mámy (Olympic cover)

Nový Spark
venku od 2. května
Kalendář akcí
28.05. BRUCE SPRINGSTEEN, THE E STR
31.05. METALFEST OPEN AIR
04.06. STING
06.06. NICKELBACK
12.06. ROCK FOR PEOPLE
13.06. BRUJERIA
17.06. ALICE COOPER
25.06. THE GASLIGHT ANTHEM
26.06. BASINFIRE
04.07. SMASHING PUMPKINS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace