Nový Spark
venku od 1. července
Michael Schenker vzpomíná na éru UFO singlem nahraným se Slashem

Michael Schenker vzpomíná na éru UFO singlem nahraným se Slashem

Michael Schenker před pár dny ohlásil vydání speciální kolekce, na níž se vrátí k rokům stráveným v UFO, a nelení, je tu i s první ukázkou – skladbou „Mother Mary“, do níž si pozval kytaristu GUNS N´ ROSES Slashe a zpěváka Erika Grönwalla, který před nedávnem opustil SKID ROW.

Album „My Years with UFO“ vyjde 20. září a hosté na něm budou účinkovat skutečně hvězdní: Axl Rose (GUNS N' ROSES), Dee Snider (TWISTED SISTER), Joey Tempest (EUROPE), Roger Glover (DEEP PURPLE), Joe Lynn Turner (RAINBOW), Biff Byford (SAXON), Stephen Pearcy (RATT), Joel Hoekstra (WHITESNAKE), John Norum (EUROPE) či Adrian Vandenberg (WHITESNAKE).

Muzikanty, kteří přispěli do všech z jedenácti skladeb, jsou klávesista Derek Sherinian (ex-DREAM THEATER, SONS OF APOLLO), bubeník Brian Tichy (ex-WHITESNAKE) a baskytarista Barry Sparks, který se Schenkerem spolupracuje už od poloviny devadesátých let (kdy jeho služeb využil i Miloš Dodo Doležal).

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace