Nový Spark
venku od 1. července
Na lodi s KISS

Na lodi s KISS

Naše redaktorka Sabina Jesenovská byla pozvána jako host na legendární plavbu s KISS, Kisskruise. Své putování na lodi zvěčnila v unikátní reportáži na 7 stran. Ojedinělý náhled do světa KISS v lednovém Sparku!

KISS, DOKKEN/LYNCH REUNION, WARRANT, LA GUNS, Bruce Kulic, Lita Ford a další hvězdy nejen let minulých se staraly o zábavu na zatím poslední Kiss Kruise, která na konci loňského října vyplula z kalifornského Města andělů do mexického Cabo San Lucas a zpět.

Pět nocí na skoro tři sta metrů dlouhém zaoceánském korábu strávila i redaktorka Sparku Sabina Jesenovská a absolvovala tak zážitek, který je rok od roku čím dál tím méně dostupný nováčkům. Kdo se totiž jednou na palubu Kiss Kruise podívá, má v příštích ročnících přednostní právo na nákup palubního lístku. A jak se dozvíte ze Sabinina unikátního sedmistránkového reportu, na tenhle „festival“ se vracet chcete!

KISS na Sparkshopu

A mít možnost vidět tři koncerty oblíbené kapely během jediného týdne? No jistěže si je nenecháte ujít, ať už mají muzikanti masky či ne. „KISS v divadle odpalují jednu klasiku za druhou, chybí však notoricky známé efekty: démonovo plivání krve, hvězdné dítě se nepřesunuje na své alter pódium, žádné pyro ani oheň – malá připomínka toho, že jsme skutečně na lodi. Tyhle věci mi chybí, mám je ráda, baví mě, že se i po těch letech pokaždé leknu, když Spaceman vystřelí z kytary. Zvláštní, že i bez nich má jejich set šťávu, nedovolí na chvíli odtrhnout oči nebo přestat se pohupovat rytmem,“ píše o jednom z námořních vystoupení KISS Sabina…

KISS se sice loučí s kariérou, ale Paul Stanley se prý nechal slyšet, že letošní, už dvanáctá, Kiss Kruise určitě proběhne. Takže kdo se za pár měsíců přidá?

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
01.08. SUFFOCATION
03.08. OSTRAVA V PLAMENECH
05.08. EMMURE, STELLARIS, SWEPT INTO DECAY
07.08. BRUTAL ASSAULT
07.08. MR. BIG
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace