Nový Spark
venku od 1. prosince
Na scéně se objevilo mystické šílenství jménem NIKDO TĚ NEMÁ RÁD

Na scéně se objevilo mystické šílenství jménem NIKDO TĚ NEMÁ RÁD

Na hudební scéně se objevila formace, která si říká NIKDO TĚ NEMÁ RÁD. Pobuřuje nevybíravými slovními výrazy a pozornost vyvolává také svou mystičností a zakrytými obličeji. Kdo za tímhle projektem stojí, a co chce prostřednictvím písní vyjádřit, však neprozradí. Na paškál si vzali i fitness influencera Jana Lišku aka shredded fox, kterého šikanovali v rámci natáčení videoklipu.

Název uskupení NIKDO TĚ NEMÁ RÁD i název písně „Jsi k ničemu” nevyvolávají žádnou pozitivní myšlenku. Naopak se zdají být velmi demotivující. Agresivita, šílenství, které jde cítit z hudby, by se dala přirovnat ke kapele SLIPKNOT v češtině.

Vtipným, ale až mrazivým způsobem si vystřelili z influencera Jana Lišky, kterého pronásledováním v pražských ulicích šikanovali. Nejprve videa postovali na své sociální sítě Instagram a TikTok, nyní prezentují celý videoklip. Na story Jana Lišky je znát, že původně měl z útoku srandu, na konci však jeho pohárky trpělivosti vytekly.

Honbu za influencerem Liškou doprovázejí v klipu kaskadérské kousky členů kapely v maskách, stejně jako u prvotiny „Nikdo tě nemá rád”. Video neprozrazuje ani to, zda-li je frotman muž či žena, nebo co zamýšlí rozbitou figurínou. Ve vzduchu se ve spojení s touhle tajemnou provokující partou objevuje pouze řada nevyřčených otázek i odpovědí. Určitým prozrazením ovšem mohou být GPS souřadnice, které uvádí pod každým videoklipem.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
29.11. CRIMSON MARATHON
30.11. MYSTHIRMING, DARVAZA, HELLERUIN, WRANG
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace