Nový Spark
venku od 2. dubna
Na stránky lednového Sparku vtrhli mladí a hladoví vlci

Na stránky lednového Sparku vtrhli mladí a hladoví vlci

Hudební svět, v němž již bylo vymyšleno vše, se může zdát být poněkud chudý. Ale je to právě energie mladých kapel, co pohání mohutná kola a turbíny rockového monstra. A jednou z takových jsou bezpochyby Kanaďané CROWN LANDS. Utajený klenot. V loňském červnovém Sparku obsadilo jejich poslední album „Fearless“ pátou pozici. Dvojice, která pokračuje v odkazu svých slavných krajanů RUSH a nasává i vlivy LED ZEPPELIN či GENESIS, transformuje veškerý tento rockový fundament úchvatným a ekvilibristickým způsobem, který vyráží dech. Stačí se podívat například na video k písni „Starlifter: Fearless Pt. II“ a bude vám jasné, že sledujete něco skutečně mimořádného.

Úlohou časopisu by nemělo být jen žití z minulosti a recyklování dinosaurů, ale především objevovaní těch, kteří v době, kdy si rock a metal lebedí v undergroundu a děcka poslouchají pop a rap, můžou ukázat, jaká magie je v rockové hudbě ukryta. Náš severoamerický spolupracovník Karel Hanák se s kapelou setkal osobně a jejich svět vám otvírá.

Mladí a hladoví vlci vtrhli na stránky lednového čísla v početné smečce. Rozhovory s URNE, GRYMHEART, CODE ORANGE, MOLYBARON a dalšími vás zavedou do jiného světa než toho, v němž žili KISS v době vydání svého debutu či GUNS ’N ROSES během natáčení jejich nedoceněného a nejdražšího alba v dějinách, desky „Chinese Democracy“. I tyto dvě výroční události patří mezi pilíře lednového Sparku. A pokud chcete pít z číše nejkontroverznější kapely v dějinách death metalu, jsou DEICIDE v Galerii Titánů připravení vám svůj pohár nabídnout.

Radujme se z každé vteřiny, která nám bude i letos dána. Ze světa, ve kterém žijeme obklopeni hudbou a příběhy kapel.

Přeji vám šťastný nový rok a pevné zdraví.

Karel Balčirák


Nový Spark
venku od 2. dubna
Kalendář akcí
22.04. LORDI
23.04. LORDI
25.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
26.04. MIDNIGHT, CYCLONE, HIGH COMMAND
26.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
27.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
28.04. GLENN HUGHES
30.04. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.05. MARDUK, ORIGIN, DOODSWENS
03.05. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace