Nový Spark
venku od 1. července
Nejpočetnější kapela na světě ROCKIN'1000 hledá další rockovou hvězdu. Přihlas se i ty!

Nejpočetnější kapela na světě ROCKIN'1000 hledá další rockovou hvězdu. Přihlas se i ty!

Projekt ROCKIN'1000 nabízí jedinečnou příležitost pro začínající muzikanty a rockové nadšence. Přihlaste se a možná budete už brzy na cestě na svůj první koncert po boku dalších 999 členů největší rockové skupiny.

Kapela byla původně založena v roce 2015, kdy se tisícovka muzikantů v italské Ceseně spojila pro virální vystoupení, aby do města přilákala hrát FOO FIGHTERS. Nyní je kapelou a globální komunitou čítající více než 60 000 hudebníků ze všech koutů planety. Vystupuje na stadionech po celém světě a pořádá koncerty, na kterých spolu hraje tisíc hudebníků synchronně skladby, které sledují historii rocku.

Kampaň Rockstar Wanted je otevřena pro podávání žádostí od 22. března do 6. dubna prostřednictvím webových stránek nebo aplikace. Jaké jsou požadavky? Musí vám být alespoň 21 let, musíte umět zpívat nebo hrát na hudební nástroj, mluvit plynule anglicky, mít platný pas minimálně na dva roky, umět tvořit online obsah, mít alespoň jeden profil na sociálních sítích, být flexibilní a připravený odjet téměř okamžitě. První zastávka nové rockstar bude 19. dubna Mexico City! Na oplátku budete hrát na obrovských stadionech, proplatí vám výdaje na cestu, jídlo i ubytování, a navíc dostanete 500 euro za odehraný koncert.

Přihlaste se zde a začněte si balit kufry!

Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
17.07. JUNGLE ROT, DEAD CARNAGE, BLOODY OBSESSION
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. KORN, SPIRITBOX
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace