Nový Spark
venku od 1. března
Někdejší opora AMARANTHE, Jake E, vyráží už potřetí do boje se svou CYHROU

Někdejší opora AMARANTHE, Jake E, vyráží už potřetí do boje se svou CYHROU

Někdejší opora AMARANTHE, zpěvák Jake E, se po čase připomíná s projektem CYHRA. Tři roky od vydání předchozího alba „No Halos in Hell“ visí ve vzduchu třetí počin, z něhož kapela dává ochutnat ve formě singlu „Ready to Rumble“. Ten je zároveň první příležitostí ukázat se pro nového kytaristu Marcuse Sunessona, bývalého člena THE CROWN či ENGEL.

„Album ,No Halos in Hell‘ bylo přijato velice dobře a měli jsme naplánované hraní na rok dopředu. Pak ale udeřil COVID a svět jako by se zhroutil. Nemůžu vyjádřit dostatek vděku celému CYHRA týmu. Beďnákům, agentům, managementu i kapele. Všichni zůstáváme oddaní společnému cíli. Lhal bych, kdybych tvrdil, že začít dělat na nových skladbách, bylo snadné, ale podařilo se nám to díky týmové práci. Shodli jsme se, že novými skladbami a novým albem musíme dokázat, že CYHRA je síla, s níž je třeba počítat. A doufám, že se nám s novým albem podařilo prolomit nové hranice a zároveň potěšit stávající fandy,“ vyhlíží budoucnost Jake E.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace