Nový Spark
venku od 3. dubna
Nesmrtelní KREATOR rekapitulují svou kariéru v novém klipu

Nesmrtelní KREATOR rekapitulují svou kariéru v novém klipu

Den D konečně nastal a nové album německých thrashmetalových veteránů „Hate Über Alles“ je venku! Ovšem to není všechno – KREATOR oslavují dnešní den videoklipem ke skladbě „Become Immortal“, který je ohlédnutím za jejich čtyřicetiletým působením na metalové scéně.

Kupte si nové album na Sparkshopu!

KREATOR v klipu vzpomínají na různé éry své legendární kariéry a následně předávají pochodeň další generaci thrasherů - mladé německé kapele DESTROY THEM z Essenu, rodného města frontmana Milleho Petrozzy.

„Jedná se o třetí videoklip, který jsme vytvořili s Tomem Schlagkampem a jeho týmem, byla radost s nimi pracovat. Klip je plně založený na textu, který je ohlédnutím za dlouhými roky naší kariéry. Oslavuje naše rané začátky a putuje až k vydání naší nejnovější desky ‚Hate Über Alles‘,“ komentuje nejnovější audiovizuální počin kapely Mille Petrozza.

Hrůzostrašný artwork nového alba se skví na obálce nového Sparku. Uvnitř najdete dlouhý a výživný rozhovor s kreativním mozkem kapely, samotným Mille Petrozzou. Časopis zakoupíte v každé dobré trafice nebo na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 3. dubna
Kalendář akcí
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
19.04. DUST BOLT, ACCUSSER
20.04. DUST BOLT, ACCUSSER
21.04. RHAPSODY OF FIRE
21.04. DUST BOLT, ACCUSSER
22.04. DUST BOLT, ACCUSSER
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace