Nový Spark
venku od 1. července
Nesmrtelní KREATOR rekapitulují svou kariéru v novém klipu

Nesmrtelní KREATOR rekapitulují svou kariéru v novém klipu

Den D konečně nastal a nové album německých thrashmetalových veteránů „Hate Über Alles“ je venku! Ovšem to není všechno – KREATOR oslavují dnešní den videoklipem ke skladbě „Become Immortal“, který je ohlédnutím za jejich čtyřicetiletým působením na metalové scéně.

Kupte si nové album na Sparkshopu!

KREATOR v klipu vzpomínají na různé éry své legendární kariéry a následně předávají pochodeň další generaci thrasherů - mladé německé kapele DESTROY THEM z Essenu, rodného města frontmana Milleho Petrozzy.

„Jedná se o třetí videoklip, který jsme vytvořili s Tomem Schlagkampem a jeho týmem, byla radost s nimi pracovat. Klip je plně založený na textu, který je ohlédnutím za dlouhými roky naší kariéry. Oslavuje naše rané začátky a putuje až k vydání naší nejnovější desky ‚Hate Über Alles‘,“ komentuje nejnovější audiovizuální počin kapely Mille Petrozza.

Hrůzostrašný artwork nového alba se skví na obálce nového Sparku. Uvnitř najdete dlouhý a výživný rozhovor s kreativním mozkem kapely, samotným Mille Petrozzou. Časopis zakoupíte v každé dobré trafice nebo na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
05.07. JACK WHITE
07.07. MASTERS OF ROCK 2022
13.07. KISS
22.07. PEARL JAM
25.07. GOJIRA, ALIEN WEAPONRY, EMPLOYED TO SERVE
28.07. SLIPKNOT
28.07. BENÁTSKÁ!
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH 2022
09.08. BRUTAL ASSAULT
14.08. LIMP BIZKIT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace