Nový Spark
venku od 1. července
Nesmrtelní KREATOR rekapitulují svou kariéru v novém klipu

Nesmrtelní KREATOR rekapitulují svou kariéru v novém klipu

Den D konečně nastal a nové album německých thrashmetalových veteránů „Hate Über Alles“ je venku! Ovšem to není všechno – KREATOR oslavují dnešní den videoklipem ke skladbě „Become Immortal“, který je ohlédnutím za jejich čtyřicetiletým působením na metalové scéně.

Kupte si nové album na Sparkshopu!

KREATOR v klipu vzpomínají na různé éry své legendární kariéry a následně předávají pochodeň další generaci thrasherů - mladé německé kapele DESTROY THEM z Essenu, rodného města frontmana Milleho Petrozzy.

„Jedná se o třetí videoklip, který jsme vytvořili s Tomem Schlagkampem a jeho týmem, byla radost s nimi pracovat. Klip je plně založený na textu, který je ohlédnutím za dlouhými roky naší kariéry. Oslavuje naše rané začátky a putuje až k vydání naší nejnovější desky ‚Hate Über Alles‘,“ komentuje nejnovější audiovizuální počin kapely Mille Petrozza.

Hrůzostrašný artwork nového alba se skví na obálce nového Sparku. Uvnitř najdete dlouhý a výživný rozhovor s kreativním mozkem kapely, samotným Mille Petrozzou. Časopis zakoupíte v každé dobré trafice nebo na Sparkshopu.


Nový Spark
venku od 1. července
Kalendář akcí
18.07. VOIVOD, ACID FORCE
20.07. OBSCENE REVENGE
21.07. AC/DC
21.07. HELLRIPPER, CLOAK, HIGH COMMAND
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
28.07. AKHLYS
29.07. SCHOOL DRUGS
29.07. SCORPIONS
31.07. HEMLOCK, MADRAIN
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace