Nový Spark
venku od 2. října
Nikdy není pozdě na to si vrznout, ujišťují STEEL PANTHER

Nikdy není pozdě na to si vrznout, ujišťují STEEL PANTHER

STEEL PANTHER před pár dny ohlásili náhradu za basáka Lexxiho Foxxe a na řadě je vydání nového alba. Počinu nazvaného „On the Prowl“ se dočkáme 24. února příštího roku a kapela z něj přednostně vydává singl v podobě otvíráku „Never Too Late (To Get Some Pussy Tonight)“.

„Lidi se nás roky ptají na rady do života, na rady o lásce a na to, jak být šťastný. Tenhle song je připomínkou toho, že se nikdy nesmíte vzdávat, že máte následovat své srdce, plnit si své sny, překonávat výzvy, mířit na nejvyšší mety a další možná klišé. Zkrátka, říkáme, že nikdy není pozdě na to si vrznout,“ říká ke sdělení nové skladby bubeník Stix Zadinia.

Jeho novým rytmickým parťákem je jistý Spyder, chlapík, který s frontmanem Michaelem Starrem a kytaristou Satchelem v minulosti působil v jejich VAN HALEN tribute bandu. Na Lexxiho ale hned tak zapomenuto nebude.

„Toho nelze nahradit,“ říká frontman Michael Starr. „To je jako byste chtěli nahradit Davida Lee Rotha. To prostě nejde. Musíte najít někoho, kdo vás umí rozesmát, kdo se umí pohybovat jako před čtyřiceti lety, skákat po pódiu a kdo ví, co si na sebe obléct. A nejen to. Většina lidí si myslí, že muzika STEEL PANTHER je snadná, ale není. Satchel je úžasný skladatel a muzika, kterou skládá, není snadná na zahrání, takže musíte taky umět hrát na baskytaru, musíte umět zpívat a musíte umět mluvit s publikem. Je toho dost a je těžké najít někoho, kdo tohle všechno zvládne.“


Nový Spark
venku od 2. října
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace