Nový Spark
venku od 1. září
Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE vysvětluje, kdo jsou novodobé rockové hvězdy

Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE vysvětluje, kdo jsou novodobé rockové hvězdy

Basák MÖTLEY CRÜE se podělil o své myšlenky ohledně stavu současné rockové muziky. Vyslovil také svůj názor na to, kdo jsou novodobé rockové hvězdy.

Merch Mötley Crüe seženete v našem Sparkshopu

Je rock mrtvý? Uchvátily jej mladší a dravější žánry, jako je rap? Jsou rappeři novými rockovými stars? Tyto debaty probíhají už mnoho let a svůj pohled na věc teď připojil i basák MÖTLEY CRÜE Nikki Sixx. Vzhledem k tomu, že jeho kapela byla kdysi považovaná za jednu z ikon pojmu „rockové hvězdy“, má jeho pohled svoji váhu.

V rozhovoru pro Loudwire Nights Sixx prohlásil, že pojem „rockstar“ se postupem času vyvinul v něco komplexnějšího. V obecné rovině jde podle něj o popis umělce, který vyniká nad ostatními. „Myslím, že každý, kdo má koule, aby nešel po proudu, je rocková hvězda, ne? To je to, o čem je rock'n'roll – není konformní. Nemůžu vystát, když se umělci kvůli penězům přizpůsobují trendům. Takže jakýkoliv umělec nehledě na žánr, který přijde s něčím novým, zaslouží uznání, protože riskuje.“

Nedávno Sixx prozradil, že chystá novou biografii s názvem „The First 21“. Kniha půjde ještě hlouběji do jeho osobního života než předchozí memoáry „The Dirt“ a „The Heroin Diaries“, a bude se zaobírat Nikkiho životem, než se on sám stal rockovou hvězdou. Publikace bude k dispozici 19. října.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
08.10. TWILIGHT FORCE
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace