Nový Spark
venku od 1. března
Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE vysvětluje, kdo jsou novodobé rockové hvězdy

Nikki Sixx z MÖTLEY CRÜE vysvětluje, kdo jsou novodobé rockové hvězdy

Basák MÖTLEY CRÜE se podělil o své myšlenky ohledně stavu současné rockové muziky. Vyslovil také svůj názor na to, kdo jsou novodobé rockové hvězdy.

Merch Mötley Crüe seženete v našem Sparkshopu

Je rock mrtvý? Uchvátily jej mladší a dravější žánry, jako je rap? Jsou rappeři novými rockovými stars? Tyto debaty probíhají už mnoho let a svůj pohled na věc teď připojil i basák MÖTLEY CRÜE Nikki Sixx. Vzhledem k tomu, že jeho kapela byla kdysi považovaná za jednu z ikon pojmu „rockové hvězdy“, má jeho pohled svoji váhu.

V rozhovoru pro Loudwire Nights Sixx prohlásil, že pojem „rockstar“ se postupem času vyvinul v něco komplexnějšího. V obecné rovině jde podle něj o popis umělce, který vyniká nad ostatními. „Myslím, že každý, kdo má koule, aby nešel po proudu, je rocková hvězda, ne? To je to, o čem je rock'n'roll – není konformní. Nemůžu vystát, když se umělci kvůli penězům přizpůsobují trendům. Takže jakýkoliv umělec nehledě na žánr, který přijde s něčím novým, zaslouží uznání, protože riskuje.“

Nedávno Sixx prozradil, že chystá novou biografii s názvem „The First 21“. Kniha půjde ještě hlouběji do jeho osobního života než předchozí memoáry „The Dirt“ a „The Heroin Diaries“, a bude se zaobírat Nikkiho životem, než se on sám stal rockovou hvězdou. Publikace bude k dispozici 19. října.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
08.03. MESHUGGAH
08.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
09.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace