Nový Spark
venku od 3. června
NOTHING MORE k novému albu vyvinuli test osobnosti

NOTHING MORE k novému albu vyvinuli test osobnosti

Kapely se předhánějí v tom, kdo novou desku úhledněji zabalí či kdo k jejímu vydání přijde s atraktivnějším merchem. Američtí metaloví modernisté NOTHING MORE však přichystali ke své albové novince „SPIRITS“ skutečně neotřelý projekt. Test osobnosti, vyvinutý přímo frontmanem kapely Jonnym Hawkinsem.

Ten při sestavování 25 otázek vycházel z již dobře zavedených testů osobnosti jako jsou například MBTI či pětifaktorový model Big 5. „Test určí, se kterým z osmi Spirit typů se nejčastěji identifikujete. Každý z nich převládne v různých okamžicích a v různé míře, jeden z nich je však ve vašem chování zpravidla dominantní,“ píše se webu spiritstest.com , kde můžete test absolvovat a výsledky následně sdílet s hashtagy #SpiritsTest #NothingMore.

K tomu NOTHING MORE zveřejnili už třetí ze třinácti skladeb, které „SPIRIT“ nabídne, a to tu titulní, která jej uzavře. Album jako takové pak vyjde 14. října.

Nový Spark
venku od 3. června
Kalendář akcí
03.07. ROD STEWART
04.07. SMASHING PUMPKINS
11.07. ROYAL BLOOD
11.07. MASTERS OF ROCK
15.07. LIVING COLOUR, NANDAY
17.07. GEVURAH, VORTEX OF END
17.07. VOIVOD, ACID FORCE
21.07. AC/DC
23.07. THE CULT
27.07. THE BRIDGE CITY SINNERS, LIGHTNIN´ LUKE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace