Nový Spark
venku od 1. září
Nová fošna NERVOSY je venku, dejte si čerstvé video

Nová fošna NERVOSY je venku, dejte si čerstvé video

V novém složení přichází NERVOSA s čerstvým materiálem v podobě alba „Perpetual Chaos“. Očekávaná řadovka vyšla 22. ledna u Napalm Records, s několikadenním předstihem se objevil videoklip „Under Ruins“.

Nová deska je prvním počinem NERVOSY v obměněné sestavě. Z původní formace zůstala v kapele jen Prika Amaral. Z tria je nově kvarteto a z čistě brazilské smečky se stala skupina mezinárodní. Novými členkami jsou Diva Satanica (zpěv), Mia Wallace (basa) a Eleni Nota bicí).

Prika Amaral komentuje: „S holkama to byl úžasný zážitek. Všechny jsou velmi talentované a odvedly vynikající práci. Nikdy jsem nebyla tak šťastná z konečného výsledku alba. Připravte se na novou éru, jsme silnější než kdy dřív!“


V rozhovoru pro lednový Spark byla řeč mimo jiné o nečekaných příchutích, jakou je třeba odér punku ve skladbě „Time to Fight“. „V duši jsme punkerky. A já sama jsem vždycky poslouchala hodně punk rocku. Time to Fight je ale především o vlití optimismu do žil. V dnešní nelehké době jsou všichni takoví divně zkroušení, nejistí a bázliví. Chtěly jsme tedy trochu odlehčit situaci a připomenout lidem, že zábavu nám nikdo vzít nemůže. Je třeba čelit chmurám s úsměvem na rtech,“ vysvětluje Prika.

Kompletní rozhovor najdete v aktuálním lednovém Sparku. Nové album si můžete předobjednat v našem eshopu.

Nový Spark
venku od 1. září
Kalendář akcí
27.10. WALTARI, RUST2DUST
28.10. WALTARI, RUST2DUST
29.10. WALTARI, RUST2DUST
03.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
05.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
07.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
08.11. THE ARISTOCRATS (GOVAN, MINNEMANN, BELLER)
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace