Nový Spark
venku od 1. února
Nová deska ACCEPT vyjde v srpnu a na Wackenu zahrají s českými symfoniky

Nová deska ACCEPT vyjde v srpnu a na Wackenu zahrají s českými symfoniky

Čtvrtého srpna léta páně 2017 otevřou heavy metaloví klasici ACCEPT opět svá stavidla a vyšlou k nám další porci své muziky. Novinka ponese název „The Rise Of Chaos“ a k jejímu vydání plánují chlapi speciální show na Wackenu o den dříve.

Speciální koncert na Wackenu se bude sestávat ze tří částí. V první zahraje kapela klasický set nacpaný starým i novými hity. V druhé části zahraje Wolf poprvé naživo písničky ze svého sólo alba z roku 2016 „Headbangers Symphony“. A na pódiu jej osobně doprovodí Český národní symfonický orchestr, se kterým nahrával i desku. Beethoven, Vivaldi či Mozart se tak dočkají živé produkce v metalovém kabátu s českým přispěním.

A třetí část spojí oba elementy dohromady čili ACCEPT se spojí s ČNSO a svatá země wackenská se otřese tóny německé legendy a českých symfoniků za doprovodu spektakulární světelné show. Celý koncert se bude odehrávat rovněž pod hlavičkou „Night To Remember“, dlouholetou wackensou tradicí, kdy jedna kapela předvede opravdu speciální show.

„Je vždycky ohromující sledovat, jak kapely berou tuto tradici vážně a kolik lásky a úsilí dají spolu s organizačním týmem dohromady, aby dosáhly kýženého výsledku. Je to skvělá tradice, která podtrhuje a symbolizuje vysokou úroveň mezinárodní rockové komunity. S ACCEPT chceme udělat něco, co jsme ještě nikdy neudělali a doufáme, že poskytneme fandům vskutku unikátní zážitek,“ říká Wolf Hoffmann.

„ACCEPT byli a stále jsou velmi podstatnou částí německé heavy metalové scény. Moc se těšíme, až je u nás ve Wackenu opět přivítáme. Tento epický koncept udělá ze čtvrtečního večera nezapomenutelnou událost,“ uvedl Thomas Jensen, spoluzakladatel a organizátor Wacken Open Air.

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace