Nový Spark
venku od 1. února
Nová kniha odhaluje příběhy všech písní PINK FLOYD. Perfektní dárek pod stromeček pro každého fanouška!

Nová kniha odhaluje příběhy všech písní PINK FLOYD. Perfektní dárek pod stromeček pro každého fanouška!

Na předvánoční trh přichází knižní novinka o jedné z nejslavnějších kapel – „PINK FLOYD: Všechny písně“. Toužíte po tom vyzvědět příběhy, které stojí za vznikem jednotlivých skladeb PINK FLOYD? Nová kniha prozradí vše! Objednávejte na Sparkshopu!

Objemná publikace o téměř šesti stech stranách popisuje vznik a nahrávání průkopnické a zvukově experimentální hudby PINK FLOYD během pěti dekád jejich kariéry. Obsahuje inspirace, nápady, peripetie i zajímavosti z nahrávání jednotlivých alb, které nikdy nebyly zveřejněny. Čtenář s kapelou prožívá vše od úplných začátků a vzniku debutové desky „A Piper At The Gates of Dawn“ (1967), přes kultovní alba „The Dark Side of the Moon“ (1973) a „The Wall“ (1979), až po závěrečnou, v jistém smyslu doplňkovou nahrávku „Endless River“ (2014). Erudované vyprávění autorů Jean-Michela Guesdona a Philippe Margotina doplňuje několik stovek černobílých i barevných fotografií. Nová kniha je povinnou četbou pro každého fanouška PINK FLOYD! Objednejte si ji na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. února
Kalendář akcí
22.02. DEPECHE MODE
23.02. PERSEFONE, HYPNO5E, STELLAR CIRCUITS, ad.
23.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
24.02. DEPECHE MODE
24.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
24.02. PROTHEUS, KOMUNÁL
25.02. CRADLE OF FILTH, WEDNESDAY 13
25.02. LIONHEART, SUICIDE SILENCE, KUBLAI KHAN TX, PALEFACE, SWISS
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace