Nový Spark
venku od 1. března
Nová kniha odhaluje příběhy všech písní PINK FLOYD. Perfektní dárek pod stromeček pro každého fanouška!

Nová kniha odhaluje příběhy všech písní PINK FLOYD. Perfektní dárek pod stromeček pro každého fanouška!

Na předvánoční trh přichází knižní novinka o jedné z nejslavnějších kapel – „PINK FLOYD: Všechny písně“. Toužíte po tom vyzvědět příběhy, které stojí za vznikem jednotlivých skladeb PINK FLOYD? Nová kniha prozradí vše! Objednávejte na Sparkshopu!

Objemná publikace o téměř šesti stech stranách popisuje vznik a nahrávání průkopnické a zvukově experimentální hudby PINK FLOYD během pěti dekád jejich kariéry. Obsahuje inspirace, nápady, peripetie i zajímavosti z nahrávání jednotlivých alb, které nikdy nebyly zveřejněny. Čtenář s kapelou prožívá vše od úplných začátků a vzniku debutové desky „A Piper At The Gates of Dawn“ (1967), přes kultovní alba „The Dark Side of the Moon“ (1973) a „The Wall“ (1979), až po závěrečnou, v jistém smyslu doplňkovou nahrávku „Endless River“ (2014). Erudované vyprávění autorů Jean-Michela Guesdona a Philippe Margotina doplňuje několik stovek černobílých i barevných fotografií. Nová kniha je povinnou četbou pro každého fanouška PINK FLOYD! Objednejte si ji na Sparkshopu!

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
01.03. HEĽENINE OČI
01.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
01.03. CITRON
02.03. CITRON
02.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
02.03. PROTHEUS, KOMUNÁL
03.03. ATHEIST, CRYPTOPSY
06.03. AMARANTHE, DRAGONFORCE, INFECTED RAIN
06.03. AVATAR
08.03. WARKINGS
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace