Nový Spark
venku od 1. června
Nové album DEATH ANGEL už za dva měsíce

Nové album DEATH ANGEL už za dva měsíce

Tři roky po posledním albu je tu další nálož temperamentního thrashe. “Humanicide” pustí Bay Area veteráni do světa na úplném konci května. Těsně před příjezdem na Metalfest.


V plzeňském amfiteátru se DEATH ANGEL představí v neděli 2. června. Deváté album souboru vznikalo v ustálené sestavě opět pod taktovkou producenta Jasona Suecofa.

“Chtěl jsem dát dohromady desku, se kterou by se metalisté mohli ztotožnit. Temnou a intenzivní, tak aby dávala v dnešním rozviklaném světě smysl,” uvedl k novince zpěvák Mark Osegueda.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
27.06. BLUDFEST 2026: YUNGBLUD, BIFFY CLYRO, PRIMAL SCREAM
29.06. DOGSTAR
30.06. ALICE COOPER
02.07. A PERFECT CIRCLE
06.07. ZZ TOP
07.07. IDLES
16.07. MASTERS OF ROCK
02.08. JUDAS PRIEST
12.08. ALIEN ANT FARM
04.09. METAL!!! 2026
A co FAKKER!?
logo