Nový Spark
venku od 1. srpna
Nové album IRON MAIDEN konečně odtajněno

Nové album IRON MAIDEN konečně odtajněno

Ikony britského heavy metalu přestaly napínat fanoušky a prozradily detaily o nové řadovce. Ponese název „Senjutsu“, vyjde 3. září a nabídne porci epických skladeb, z nichž první singl „The Writing on the Wall“ patří mezi ty kratší.

Více než osmdesát minut nové muziky IRON MAIDEN vznikalo v Guillaume Tell Studiu v Paříži, producentem alba se stal Kevin Shirley, jehož doplnil Steve Harris. "Prostředí studia nám absolutně vyhovovalo svou dispozicí. Je totiž zbudované z bývalého kina, takže má vysoké stropy a skvělou akustiku. Novinku jsme nahrávali stejným stylem jako 'The Book of Souls'. Hned po napsání jsme písničky nazkoušeli, a za čerstva nahráli, aby nám nevypadly z hlavy. Album přinese několik opravdu náročných skladeb, takže práce na jejich dotažení byly opravdu složité, ale jsem přesvědčený, že dřina stála za to," doplnil kapelník Harris.

Zpěvák Bruce Dickinson dodal: "Nová deska přinese jednu, nebo dvě písně, které zní docela odlišně od našeho obvyklého stylu a myslím, že fanoušci MAIDEN budou překvapeni - doufám, že v dobrém!"

Tracklist:

1. Senjutsu (Smith/Harris) 8:20

2. Stratego (Gers/Harris) 4:59

3. The Writing On The Wall (Smith/Dickinson) 6:13

4. Lost In A Lost World (Harris) 9:31

5. Days Of Future Past (Smith/Dickinson) 4:03

6. The Time Machine (Gers/Harris) 7:09

7. Darkest Hour (Smith/Dickinson) 7:20

8. Death Of The Celts (Harris) 10:20

9. The Parchment (Harris) 12:39

10. Hell On Earth (Harris) 11:19


Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace