Nový Spark
venku od 1. srpna
Nové pivo AC/DC bude mít 6,66 % alkoholu

Nové pivo AC/DC bude mít 6,66 % alkoholu

Australští hard rockoví tyranosauři jsou zpátky ve hře s novými moky. Na trhu se pod jejich jménem objeví hned dvě piva typu IPA.

Pivo AC/DC v našem Sparkshopu nepořídíte, ale další merch a nahrávky ano

Angus Young možná nepije alkohol, ale fanoušci jeho kapely ano. AC/DC to moc dobře vědí a na to konto přišli už v roce 2015 s prémiovým ležákem Rock or Bust ve velkých plechovkách a malých soudcích. Dvě nejnovější pitiva jsou inspirována albem „High Voltage“ (1976) a nejnovějším počinem „Power Up“ (2020).

Pivo nazvané The PWR Up Juicy IPA obsahuje 6,66 % alkoholu a je složeno ze směsi australského chmele Galaxy a amerického chmele Citra. Podle výrobce chutná po zralých broskvích a šťavnatých mandarinkách a inspirováno nejnovějším albem kombinuje novodobé trendy s klasikou staré školy.

Druhý model TNT Double IPA obsahuje 8, 2 % a najdeme v něm tóny čerstvě nařezaného grapefruitu, sladkého manga a čerstvé borovice. „Inspirováno prvním mezinárodním albem toto pivo dokazuje, že klasika nikdy nevyjde z módy,“ uvádí výrobce.

Nový Spark
venku od 1. srpna
Kalendář akcí
18.08. ROCK CASTLE 2022
25.08. SABATON, AVATAR, BLOODBOUND
12.11. ALTER BRIDGE, HALESTORM, MAMMOTH WVH
16.02. VILE VALLO
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace