Nový Spark
venku od 1. prosince
Noví HELLOWEEN už za měsíc! Kapela pálí další singl

Noví HELLOWEEN už za měsíc! Kapela pálí další singl

Už jen necelý měsíc zbývá do dne H, tedy do vydání nové studiové fošny powermetalových veteránů HELLOWEEN. Kapela fanouškům krátí čekání novým singlem „Fear Of The Fallen“.

Nové album HELLOWEEN si můžete už teď předobjednat v našem Sparkshopu

Po „Skyfall“ druhý odhalený singl „Fear Of The Fallen“ je rychlá, melodická skladba, jako stvořená pro zpěváka Andiho Derise. Muž, který kdysi po odchodu Michaela Kiskeho zachránil HELLOWEEN, na nové album otiskl svůj skladatelský um hned v několika skladbách. „Dva hlasy dávají širší možnosti. S Michaelem Kiskem po svém boku jsem si mohl dovolit text hrnout bez ohledu na pauzy. Když zpívám já, Michael se může nadechnout a plynule navázat, až dojde dech mně. Tohoto střídavého efektu jsem využil třeba ke gradaci refrénu ve ‚Fear for the Fallen‘,“ prozradil Sparku muzikant.


Album „Helloween“ prezentuje kapelu překypující kreativitou a milionovými nápady, které jim mohou ostatní velké spolky jen tiše závidět. Po pětatřiceti letech v hudebním zápřahu ze sebe chlapi dovedli vydat písně hodné jejich kariéry a zároveň si nevykrádat vlastní pokladnici. V pořadí šestnácté album produkoval Charlie Bauerfeind a kapela se na něm potkala v maximálně silné sestavě: Michael Kiske, Andi Deris, Michael Weikath, Kai Hansen, Markus Grosskopf, Sascha Gerstner a Dani Löble. Nahrávka vychází šest let od předchozího počinu „My God-Given Right“.

Fanoušky HELLOWEEN jistě potěší informace, že v červnovém Sparku najdou o kapele velmi výživný materiál...

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
05.12. SILVERSTEIN, COMEBACK KID
08.12. ZEAL AND ARDOR, SOOMA
08.12. TRAHIR
09.12. ÁRSTÍDIR
09.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
10.12. URIAH HEEP
10.12. TŘI SESTRY, HARLEJ
11.12. BLEED FROM WITHIN, HUMANITY'S LAST BREATH, ALLT
11.12. BADFLOWER, DEAD POET SOCIETY
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace