Nový Spark
venku od 1. března
Obří podprsenka na pódiu zpěváka SLIPKNOT nerozhodila

Obří podprsenka na pódiu zpěváka SLIPKNOT nerozhodila

Některé tradice prostě nevymizí a na rockovém koncertě občas na pódiu přistane dámské spodní prádlo. Tentokrát se tak stalo na koncertě SLIPKNOT v Mexico City a zpěvák Corey Taylor s obří podprsenkou zahrál zábavné divadýlko. Najde se nějaká odvážná dáma i na koncertě v Praze, který proběhne už 28. července?

Vybav se na koncert skvělým merchem SLIPKNOT.

Jak můžete vidět ve videu níže, Corey se připravuje na uvedení nového singlu kapely „The Chapeltown Rag“, když na pódiu objeví podprdu. Jedná se o dostatečně velkou podprsenku, aby ji mohl pohodlně nosit jako klobouk, což taky se smíchem udělá. Prostě si ji nasadí na hlavu, komentuje její velikost a směrem k divákům prohlásí, že jsou opravdu šílení, což je ale v pořádku, protože je celá kapela stejně miluje.

Jelikož SLIPKNOT již brzy přijedou do Prahy, kde zahrají v O2 areně společně s předkapelami JINJER a VENDED, nabízí se otázka, zda se některá z přítomných dam neodváže a Corey tak nebude mít o další zážitek postaráno.

Lístky na pražský koncert jsou k dostání na livenation.cz.

Nový Spark
venku od 1. března
Kalendář akcí
29.03. CULT OF LUNA, RUSSIAN CIRCLES, SVALBARD
06.04. WARBRINGER, EVIL INVADERS, SCHIZOPHRENIA, guest
13.04. BROTHER FIRETRIBE
13.04. LIK, MASS WORSHIP
18.04. LOUDNESS
18.04. WELSHLY ARMS
21.04. RHAPSODY OF FIRE
26.04. AVRIL LAVIGNE
03.05. SWALLOW THE SUN, AVATARIUM, SHORES OF NULL
10.05. SABATON
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace