Nový Spark
venku od 1. října
Opening Party - Re PUB lika SAN BONIGO

Opening Party - Re PUB lika SAN BONIGO

Klub nabízí kvalitní ozvučení koncerů, biliard, šipky nebo stolní fotbálek, projekci videoklipů či reprodukovanou hudbu. Mimo to se návštěvníci mohou těšit na hudební produkce všech žánrů s důrazem na rockovou hudbu, soutěže, přednášky nebo semináře....

Klub bude poprvé otevřen v sobotu 8. června a na jeho otvíracím večírku se kromě uváděcí ceny piva představí i dva hudební hosté ...

Celý večer otevře slovenská moderní metalová skupina RUST 2 DUST, která publiku představí svůj materiál z alba „Nightmare“, které bude v průběhu léta až podzimu vydáno pro celosvětovou distribuci u anglického vydavatelství Metalbox recordings.

RUST 2 DUST vznikli na troskách crossoverových RUMBURAX. Skupina po výměně zpěváka přistoupila i ke změně názvu a hudebního stylu, která z původně orientované produkce v duchu KORN či DEFTONES nabrala i další nové vlivy, lehce přitvrdila a na druhé straně zároveň i zmelodičněla. V roce 2010 RUST 2 DUST nahráli debutové Ep „Dopamine“ , které podpořili i vynikajícím videoklipem ke skladbě „Hate“ a intenzivním koncertováním po Slovensku.

V roce 2011 RUST 2 DUST ve spolupráci se světově uznávaným producentem Tue Madsenem (The Haunted, Sick Of it All, Mnemic atd.) nahráli své debutové album „Nightmare“, jež se v tomto roce dočká i vydání v celosvětovém měřítku.

Aby podpořili své nové album, zúčastnili se RUST 2 DUST turné po boku dánského metalového monstra MNEMIC. Odehráli několik koncertů společně s PRO-PAIN či RAUNCHY a jako vítěz bitvy o vystoupení na festivalu ve Wackenu se v roce 2012 jako doposud jediná slovenská skupina zúčastnili i tohoto jedinečného metalového svátku. V současnosti se RUST 2 DUST věnují přípravám na vydání alba „Nightmare“, podpůrným koncertům a také už začali pracovat na přípravě dalšího alba, které opět producentsky zastřeší Tue Madsen. Album vyjde na počátku roku 2014.

Druhou skupinou, která se tento večer postará o zábavu návštěvníků jsou DIMEBAGS FROM HELL aneb český PANTERA cover band.

O PANTEŘE, skupině, která ovlivňovala celý metalový svět a po více jak 10 let a udávala tak směr metalové scéně na cestě ze slepých kolejí, není třeba nic dodávat. Skladby jako „Domination“, „I´m broken“ , „Cowboys from hell“ , „Walk“ stejně jako spousta dalších z repertoáru této kapely patří do zlaté klenotnice metalové hudby.

Přijďte se 8. června pobavit do RePUBliky SAN BONIGO a užít si skvělou zábavu! Na každého návštěvníka čeká na uvítanou drink zdarma a pro tento večer je i upravena cena piva na 18,-Kč! Začátek od 20:00.

Nový Spark
venku od 1. října
Kalendář akcí
26.10. FLESHGOD APOCALYPSE, EX DEO
31.10. FAUN
12.01. APOCALYPTICA, EPICA
23.04. HELLOWEEN
18.06. GUNS N‘ ROSES
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace