Nový Spark
venku od 1. června
Ozzy Osbourne a Zakk Wylde opět spolu na pódiu!

Ozzy Osbourne a Zakk Wylde opět spolu na pódiu!

Princ temnot, i přes své přetrvávající zdravotní obtíže, po měsíci znovu vystoupil živě! Tentokrát na zahájení sezóny NFL ve čtvrtek 8. září, kdy klub Los Angeles Rams hostil Buffalo Bills na stadionu SoFi v Kalifornii. Návštěvníci byli v poločase pohoštěni dvěma skladbami z Ozzyho repertoáru.

Ozzy zahájil vystoupení titulní skladbou ze svého nového alba „Patient Number 9“. Na pódiu mu sekundovali kytarista Andrew Watt, baskytarista Chris Chaney a Tommy Clufetos na bicí. Dlouholetý kytarista Ozzyho kapely Zakk Wylde se k nim záhy připojil, aby zahrál zpěvákovu klasickou skladbu „Crazy Train“.

Celá show se odehrála v předvečer vydání dlouho očekávaného alba „Patient Number 9“, které k fanouškům dorazilo 9. září. Ozzy neodehrál celý koncert od roku 2018. Naposledy jsme jeho živé vystoupení mohli vidět 8. srpna na závěrečné ceremonii Commonwealth Games v Birminghamu, kde zahrál klasiku BLACK SABBATH „Paranoid“ společně s Tonym Iommim.

Nové Ozzyho album i skvělý merch koupíte na Sparkshopu!Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
15.07. DEEP PURPLE
16.07. HOLLYWOOD VAMPIRES
27.07. BENÁTSKÁ 2023
29.07. OSTRAVA V PLAMENECH
30.07. DEPECHE MODE
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace