Nový Spark
venku od 1. června
Ozzy Osbourne má stále podlomené zdraví a ruší jarní turné

Ozzy Osbourne má stále podlomené zdraví a ruší jarní turné

Princ temnoty, Ozzy Osbourne, oznámil na svém facebookovém profilu, že ruší své jarní turné. Jeho tělo je příliš slabé na cestování. Jeho koncert společně s JUDAS PRIEST, který měl zastávku v Praze 19. května tedy nebude.

V osobním prohlášení na Facebooku Ozzy vyjádřil velkou lítost nad svou neschopností vystupovat živě. „Nikdy jsem si nepředstavoval, že má koncertní éra skončí tímto způsobem,“ uvedl Ozzy. Rock star si stále nese následky z pádu v roce 2019, který zhoršil téměř smrtelné nehody na čtyřkolce z roku 2003.

„Můj hlas je v pohodě,“ pokračuje dále 74letý Ozzy. „Leč po třech operacích, léčbě kmenovými buňkami, nekonečných fyzioterapiích a průlomové léčbě s exoskeletem, je mé tělo stále slabé.“ Několikrát odkládané turné, jež mělo začít v květnu ve Finsku, je tedy zrušeno.

„Jsem upřímně překvapen kolik z vás trpělivě čekalo s připravenými lístky. Ale při nejjasnější mysli musím přiznat, že jsem nejsem fyzicky schopen cestovat z města do města. Rozhodnutí přestat koncertovat je jednou z nejtěžších věcí, kterou musím se svými loajálními fanoušky sdílet. Můj tým nyní vymýšlí, jak bych mohl veřejně zpívat, aniž bych musel cestovat.“

Ozzy své prohlášení zakončil vřelými díky své rodině, kapele, crew, dlouholetým kamarádům z JUDAS PRIEST a samozřejmě svým fanouškům za nekonečnou podporu a to, že díky nim měl život, který by si nikdy nevysnil. Nezbývá než Ozzymu držet palce a doufat v nejlepší.

Nový Spark
venku od 1. června
Kalendář akcí
02.06. METALFEST OPEN AIR
02.06. MÖTLEY CRÜE
04.06. TENACIOUS D
06.06. EXODUS
07.06. SCORPIONS
12.06. PANTERA
22.06. BASINFIRE 2023
30.06. PRO-PAIN, DEADPOINT
01.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
02.07. PRO-PAIN, DEADPOINT
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace