Nový Spark
venku od 1. prosince
Pavel Hanus připravil před Vánoci smršť videoklipů

Pavel Hanus připravil před Vánoci smršť videoklipů

Kytarista legendární ostravské kapely CITRON, představil 9.12.2020 svůj nový klip ke skladbě „Rising Force“ známého švédského kytaristy Yngwieho Malmsteena. Právě Yngwie Malmsteen byl jedním z kytaristů, kteří Pavla v jeho začátcích inspirovali a rozhodnul se mu tímto klipem vzdát hold.

Fanoušci Pavla Hanuse, kteří ho znají především jako multiinstrumentalistu, se mohou tentokrát těšit i na jeho zpěv. Pavel si troufnul tuhle skladbu nazpívat po samotném Joe Lynn Turnerovi, který ji zpívá v originále. Videoklip se natáčel v rázovité krajině na Karvinsku, přímo na uhelných kalištích, které dodávají klipu temnou atmosféru.

I přestože Pavel zde všechno hraje sám, tak je to taková malá předzvěst toho, že během příštího roku by chtěl kromě vystupování s CITRONem, TANJOu a BOHEMIAN METAL RHAPSODY vyjet na pár koncertů se svoji doprovodnou kapelou. Kromě vlastní instrumentální tvorby především z jeho posledního alba „MCMLXXXVII“ se můžou fanoušci na koncertech těšit také na pár coverů (například „Scarified“ od RACER X), ale i také zpívané věci, jako například klasika „Child in Time“ od DEEP PURPLE.

Současně v pondělí 14.12.2020 vypouští do světa video koledy „Půjdem spolu do Betléma“, kterou v rockovém provedení nahrál se svými nadějnými kytarovými žáky v projektu zvaném O.P.E.R.A. Projekt vznikl v ZUŠ Bohuslava Martinů v Havířově, kde Pavel pedagogicky působí.

Posledním letošním videem bude skladba „La Catedral“ od paraguayského skladatele Agustína Barriose, kde zase poznají fanoušci Pavla s klasickou kytarou s rockovým doprovodem. Toto video bude zveřejněno během letošních Vánoc. Bližší datum bude upřesněno.

Nový Spark
venku od 1. prosince
Kalendář akcí
01.12. SKINDRED
01.12. HARLEJ
02.12. THE SUBWAYS
02.12. WINTER MASTERS OF ROCK
02.12. HARLEJ
03.12. A.A. WILLIAMS, KALANDRA, LYS MORKE
04.12. HARLEJ
05.12. FEAR FACTORY, BUTCHER BABIES, IGNEA, GHOSTS OF ATLANTIS
06.12. THE ABBEY
07.12. MALEVOLENCE, SYLOSIS, GUILT TRIP, JUSTICE FOR THE DAMNED
A co FAKKER!?
logo
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace